• Oferty
  • Wszystkie ofertyWrocławSupportClient Success Specialist
    Client Success Specialist
    new
    Support
    GoPackshot.com

    Wrocław
    1 296 - 1 945 USDBrutto miesięcznie - UZ
    1 218 - 1 867 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    praca z klientem

    dobra organizacja pracy

    komunikatywność

    język angielski

    praca w grupie

    Mile widziane

    CRM

    język niemiecki

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Jesteśmy wrocławskim studiem, zajmującym się fotografią modową. Współpracujemy z ponad 120 markami modowymi z całej Europy, dla których wykonujemy packshoty oraz sesje modelowe dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i stylu. Oprócz zdjęć produktów wykonujemy również sesje kreatywne oraz wizerunkowe. Profesjonalne studio fotograficzne służy nam, jako przestrzeń do rozwoju i nauki nowych umiejętności.

    Za co będziesz odpowiadać:

    • Bezpośredni kontakt z nowymi oraz wieloletnimi klientami (e-mail, telefon, wideo);

    • Budowanie i utrzymywanie doskonałych relacji z klientami dzięki swojemu pozytywnemu nastawieniu i umiejętności nawiązywania kontaktów;

    • Wsparcie klientów na różnych etapach realizacji zamówień;

    • Ścisła współpraca z innymi działami, w tym z zespołem produkcji.

    Czego od Ciebie oczekujemy:

    • Biegłej znajomości języka angielskiego i polskiego w mowie i piśmie;

    • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych, z łatwością w nawiązywaniu kontaktów oraz pozytywnym nastawieniem do ludzi;

    • Zorientowania na klienta, empatii oraz autentycznego zainteresowania potrzebami innych;

    • Samodzielności, odpowiedzialności oraz umiejętności pracy pod presją czasu;

    • Kreatywności w rozwiązywaniu problemów i elastyczności w podejściu do zadań.

    Mile widziane:

    • Znajomość języka niemieckiego;

    • Doświadczenie w pracy z klientami w branży modowej;

    • Znajomość specyfiki pracy w międzynarodowym środowisku;

    • Umiejętność obsługi nowoczesnych narzędzi CRM;

    • Pasja do mody i znajomość trendów.

    Co Ci oferujemy:

    • Pracę z największymi światowymi markami modowymi;

    • Ciekawe wyzwania zawodowe i możliwość rozwoju;

    • Długofalową współpracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

    • Unikalną atmosferę pracy z doświadczonym i zaangażowanym zespołem;

    • Pracę we Wrocławiu, przy ul. Grabiszyńskiej 241;

    • Preferowane godziny współpracy: 8:00-16:00 (poniedziałek-piątek) oraz forma: Umowa zlecenie lub B2B.

    Po 3 miesiącach chcielibyśmy Ci pogratulować🏆:

    • Udanej adaptacji w nowym środowisku pracy i pierwszych sukcesów w kontaktach z klientami;

    • Zbudowania trwałych i efektywnych relacji z kluczowymi klientami.

    Jeśli lubisz ludzi, jesteś otwarty/a i umiesz budować relacje, prześlij nam swoje CV i kilka słów o sobie. Przekonaj nas, że warto na Ciebie postawić! Wybranych kandydatów zaprosimy na rozmowę, aby sprawdzić ich umiejętności.

    1 296 - 1 945 USD

    Umowa zlecenia

    1 218 - 1 867 USD

    B2B