• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPerformance (SEM)Specjalista ds. marketingu
    Specjalista ds. marketingu
    Marketing
    Gotowe Mieszkanie

    Warszawa
    1 558 - 1 688 USDNetto miesięcznie - B2B
    - USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    PowerPoint
    Wordress
    Adobe InDesign
    Adobe Photoshop
    Adobe Illustrator
    Angielski

    Opis stanowiska

    Szukamy osoby pełnej kreatywności, która z entuzjazmem podejmie się zarządzania projektami marketingowymi z bardzo dobrymi umiejętnościami graficznymi. Idealny kandydat to specjalista z przynajmniej 2-letnim doświadczeniem stale aktualizując swoją wiedzę o najnowszych trendach marketingowych. Oczekujemy, że dzięki swojej inicjatywie i zmysłowi organizacji oraz dużym poczuciu estetyki, wniesie efektywność do naszych działań promocji marki.

    Zakres obowiązków

    •  Realizacja strategii marketingowej firmy
    •  Tworzenie atrakcyjnych materiałów graficznych tj. ulotek, voucherów, reklam, broszur oraz przygotowywanie plików do druku
    •  Tworzenie materiałów fotograficznych i wideo, zgodnych z identyfikacją wizualną firmy oraz tekstowych m.in. notatek prasowych, treści na stronę www, SoMe, newslettery, scenariusze
    •  Śledzenie trendów marketingowych oraz wdrażanie ich w naszych działaniach marketingowych
    •  Opieka nad naszą stroną internetową, korekta tekstów, aktualizacja galerii itp.
    •  Realizacja działań z zakresu marketingu online i offline
    •  Ścisła współpraca z innymi działami firmy, naszymi partnerami oraz podwykonawcami, w tym kontakt z drukarniami, producentami gadżetów reklamowych, fotografami
    •  Planowanie i organizowanie eventów, w tym: wydarzeń firmowych, targów, organizacja sesji zdjęciowych i nagrań video na naszych realizacjach,
    • Planowanie harmonogramów i tworzenie kosztorysów do prowadzonych działań
    • Opieka nad naszymi oddziałami - dbanie o zaopatrzenie w materiały marketingowe i gadżety, reagowanie na bieżące potrzeby
    •  Koncepcja i realizacja kampanii reklamowych oraz akcji promocyjnych

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - minimum 2 lata
    • Bardzo dobra znajomość programów tj. Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Powerpoint itp.
    • Znajomość Wordress, Nuxt, View, Elementor
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Dobra znajomość narzędzia Meta Business, Google Analytics, Hot Jar
    • Kreatywność, wysokie poczucie estetyki
    • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań
    • Doskonałe umiejętności organizacyjne, komunikacyjne i pracy w zespole
    • Lekkie pióro, tworzenie angażujących treści

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę/ B2B
    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • pracę w młodym zespole
    • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz doświadczenia
    • pracę w biurze
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej, kartę MultiSport
    • możliwość rozwoju i podwyższania kwalifikacji
    • elastyczny czas pracy
    • wyposażenie – telefon, laptop
    1 558 - 1 688 USD

    B2B

    - USD