• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaMediaMedia Planner Buyer (Direct)
    Media Planner Buyer (Direct)
    new
    Media
    GroupM

    GroupM

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    GroupM

    GroupM

    Jesteśmy największą grupą mediową w Polsce, w skład której wchodzą czołowe domy mediowe: EssenceMediacom, Mindshare Wavemaker. Posiadamy Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023 & 2024, a nasze kompetencje są potwierdzone certyfikatem DIMAQ! #DIMAQEmployer. Magazyn Media&Marketing Polska uhonorował nas tytułem Grupy Mediowej Roku 2024.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    media planning

    digital marketing

    Windows

    AdOps

    digital

    Microsoft Office

    platform brand safety

    Opis stanowiska

    Jesteśmy GroupM – największą na świecie grupą mediową skupiającą agencje należące do WPP – MediaCom, Mindshare i Wavemaker. Działamy dla nich w obszarach performance marketingu, programmatic advertising, searchu czy social media oraz wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację contentu i rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych.

    Posiadamy certyfikaty Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023, które potwierdzają, że nasza firma posiada i działa wedle określonych procesów i standardów HR-owych.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Twoim zadaniem będzie:

    • realizacja zakupu kampanii reklamowej metodą direct - tradycyjny zakup kampanii reklamowych
    • aktywne identyfikowanie możliwości optymalizacji kampanii oraz rekomendowanie rozwiązań
    • selekcja ofert pod kątem KPI klienta oraz efektywności kosztowej / priorytetów Agencji i Grupy
    • negocjowanie i optymalizowanie warunków kampanii z dostawcami
    • współpraca z zespołem Trading GroupM
    • rozwijanie relacji ​z dostawcami mediowymi oraz doskonała wiedza nt. bieżącej oferty produktowej
    • rozwijanie wiedzy w obszarze nowych trendów i technologii w celu dostarczania innowacyjnych rozwiązań dla klientów w obszarze Biddible Media

    Zaaplikuj jeśli posiadasz:

    • min. rok doświadczenia w digitalu
    • znajomość narzędzi digital media planning/buying (Mediapanel, TGI, AdReal, AdServer, 3rd party (IAS itp.),narzedzia Google i inne)
    • wiedzę z zakresu platform brand safety (IAS, DV 360, Moat)
    • wiedzę z zakresu procesów AdOps
    • umiejętności komunikacyjne oraz budowania relacji z kluczowymi partnerami
    • ekspertyzę w zakresie planowania kosztów mediowych oraz negocjowania i optymalizowania warunków kampanii
    • praktyczną znajomość pakietu MS Office i środowiska Windows (Word, Excel, PowerPoint, Teams, SharePoint, Outlook)

    Oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pracę w trybie hybrydowym
    • pracę w największej grupie mediowej w Polsce
    • pozytywną i wspierającą atmosferę w zespole
    • uczciwego, pozytywnego i słuchającego szefa
    • udział w szkoleniach
    • kartę Medicover Sport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz opiekę medyczną po 3 miesiącach współpracy

    O nas:

    • jesteśmy dużą, dynamiczną firmą, która ceni sobie kreatywność, zaangażowanie i pozytywną atmosferę w biurze
    • stawiamy na otwartą komunikację i dojrzałość biznesową
    • jesteśmy organizacją uczącą się oraz stawiającą na rozwój pracowników
    • nie mamy dress codu, ważne żeby każdy czuł się u nas swobodnie i komfortowo
    • mamy nowe biuro blisko stacji metra Dworzec Wileński, w Campusie Koneser, na warszawskiej Pradze
    • w piątki pracujemy do 15.00