• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPerformance (SEM)Media (TV) Planner
    Media (TV) Planner
    Marketing
    Mindshare

    Mindshare

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    Mindshare

    Mindshare

    Jesteśmy największą grupą mediową w Polsce, w skład której wchodzą czołowe domy mediowe: EssenceMediacom, Mindshare Wavemaker. Posiadamy Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023 & 2024, a nasze kompetencje są potwierdzone certyfikatem DIMAQ! #DIMAQEmployer. Magazyn Media&Marketing Polska uhonorował nas tytułem Grupy Mediowej Roku 2024.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    digital marketing
    Media
    marketing
    online

    Opis stanowiska

    Jesteśmy Mindshare – wielokrotnie nagradzanym domem mediowym realizującym kompleksowe strategie marketingowe dla najbardziej liczących się firm na rynku. Jako część WPP mamy dostęp do międzynarodowego know-how i doświadczenia, a negocjując wspólnie z GroupM zwiększamy naszą przewagę konkurencyjną.

    Do jednego z zespołów szukamy osoby na stanowisko:

    Media Planner (Client Leadership, Specialist)

    Twoim zadaniem będzie:

    • Planowanie kampanii reklamowych ze szczególnym naciskiem na medium TV
    • W mniejszym stopniu planowanie pozostałych mediów: Digital oraz inne media offline'owe
    • Ustalanie założeń kampanii reklamowych
    • Współpraca z działem zakupowym i działem expertów
    • Bezpośredni kontakt z klientem – współtworzenie strategii, analizy rynku, rekomendacje
    • Praca z klientami sieciowymi

    Zaaplikuj, jeśli:

    • Masz ok. dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii TV oraz Digital
    • Masz doświadczenie w biznesowym kontakcie z klientem
    • Posługujesz się j. polskim na poziomie B2/C1
    • Swobodnie mówisz w j. angielskim (min. poziom B2) - praca w dużej mierze w j.angielskim
    • Bardzo dobrze znasz Excela i PowerPoint

    Czego możesz się po nas spodziewać:

    • Panuje u nas atmosfera serdeczności i wsparcia – najpierw ludzie, potem procedury
    • Kwestionujemy status quo i nie boimy się zadawać pytań – szukamy rozwiązań
    • Szybko działamy i szybko się adaptujemy
    • Dzielimy się wiedzą – prowadzimy Poranne Pasmo Szkoleniowe a nasz globalny Intranet żyje
    • Mamy kalendarz wspólnych imprez
    • W piątki pracujemy do 15.00

    Oferujemy:

    • Uczestnictwo w szkoleniach dedykowanych Twoim potrzebom merytorycznym
    • Pracę z doświadczonym i zgranym zespołem
    • Pracę hybrydową (min.2 dni w tygodniu z biura, 3 dni zdalnie); biuro znajduje się na Placu Konesera, niedaleko metra
    • Umowę o pracę
    • Po 3 miesiącach współpracy: Kartę Medicover sport, opiekę medyczną, dofinansowanie do nauki j. angielskiego oraz ubezpieczenie na życie

    #media #online #advertising #reklama #marketing #digital