• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingPerformance Specialist
    Performance Specialist
    new
    Marketing
    GroupM

    GroupM

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    GroupM

    GroupM

    Jesteśmy największą grupą mediową w Polsce, w skład której wchodzą czołowe domy mediowe: EssenceMediacom, Mindshare Wavemaker. Posiadamy Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023 & 2024, a nasze kompetencje są potwierdzone certyfikatem DIMAQ! #DIMAQEmployer. Magazyn Media&Marketing Polska uhonorował nas tytułem Grupy Mediowej Roku 2024.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    Performance Marketing

    odpowiedzialność

    kampanie performance

    Google Ads

    Biddable Media

    Opis stanowiska

    Jesteśmy GroupM – największą na świecie grupą mediową skupiającą agencje należące do WPP – MediaCom, Mindshare i Wavemaker. Działamy dla nich w obszarach performance marketingu, programmatic advertising, searchu czy social media oraz wspólnych negocjacji, inwestycji w zaawansowane technologicznie narzędzia, kreację contentu i rozwiązań dla komunikacji w mediach cyfrowych.

    Posiadamy certyfikaty Top Employer Poland & Europe 2021 & 2022 & 2023 & 2024, które potwierdzają, że nasza firma posiada i działa wedle określonych procesów i standardów HR-owych.

    Dodatkowo jesteśmy #DIMAQEmployer! Czyli zaufanym partnerem do współpracy w zakresie digital marketingu. Tak więc dołączając do nas, pracujesz ze specjalistami, których kompetencje potwierdzone są międzynarodowym certyfikatem DIMAQ!

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Biddable Campaign Delivery Specialist (Performance)

    Zakres obowiązków:

    • współpraca z osobami po stronie Agencji odpowiedzialnymi za klientów i projekty;
    • przygotowywanie cross-platformowych rekomendacji digital w celu jak najlepszej realizacji KPI klientów;
    • taktyczne planowanie kampanii na różnych touchpointach digitalowych, z naciskiem na Performance
    • monitorowanie i optymalizacja kampanii przy współpracy ze specjalistami od zakupu;
    • przygotowywanie raportów i analiz (np. postbuy) z kampanii;
    • dostarczanie ekspertyzy specjalistycznej w kontaktach i na spotkaniach z klientami;
    • dostarczanie specjalistycznych danych, w tym wkład w strategię danych i analitykę międzykanałową;
    • udział w projektach New Business, cross/up selling, rekomendowanie rozwiązań zgodnie z KPI i priorytetami GroupM i Agencji;
    • zapewnianie zgodności z procesami finansowymi, zasadami i procedurami GroupM.

    Nasze oczekiwania:

    • doświadczenie w performance marketingu
    • ekspertyza w zakresie kampanii performance i w zakresie strategicznego planowania kosztów mediowych oraz negocjowania i optymalizowania warunków kampanii;
    • umiejętność oceny możliwości realizacji KPI mediowych, benchmarku wydatków i oczekiwań klienta zawartych w briefach;
    • wiedza i umiejętności w zakresie Biddable Media (znajomość rynku i dostawców, terminologii, trendów) oraz platform (np. Google Ads, Search Ads 360, opcjonalnie Meta Ads);
    • umiejętności komunikacyjne oraz budowania relacji z kluczowymi partnerami;
    • umiejętność łączenia danych oraz wyciągania wniosków z danych;
    • proaktywność, wychodzenie z inicjatywą, rozwiązywanie problemów, które zagrażają jakości i terminowości dostarczanych produktów;
    • dobra organizacja własnej pracy;
    • samodzielność i poczucie odpowiedzialności;
    • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta retailowych

    Czego możesz się po nas spodziewać:

    • jesteśmy zaangażowani, wzajemnie doceniamy swoją pracę;
    • dzielimy się wiedzą;
    • lubimy pracować na dobrych, dostosowanych do nas narzędziach;
    • mamy dostęp do najnowszych technologii jako jedni z pierwszych;
    • kreujemy standardy w branży mediowej;
    • lubimy się uczyć;
    • nie mamy dress codu – ubieramy się jak nam się podoba;
    • zaprzyjaźniamy się - chodzimy na wspólne śniadania i imprezy;
    • w piątki pracujemy do 15.00.

    Oferujemy:

    • szybki rozwój kompetencji specjalistycznych, dzięki pracy na różnorodnych projektach i klientach;
    • realizację projektów dla największych reklamodawców na polskim rynku (topowe marki globalne);
    • pracę z doświadczonym zespołem - z osobami, które z pasją tworzą i rozwijają rynek reklamy internetowej w Polsce;
    • dużą samodzielność w zakresie realizowanych zadań;
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwój zawodowy w kierunku rozwoju produktów reklamowych;
    • dostęp do wszystkich narzędzi potrzebnych do wykonywania powierzonych obowiązków;
    • hybrydowy tryb pracy (2 dni z biura, 3 dni z domu)
    • nowe i nowoczesne biuro w Campusie Koneser, na warszawskiej Pradze, blisko metra
    • Kartę Medicover Sport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz opiekę medyczną po 3 miesiącach współpracy.