• Wszystkie ofertyPruszkówSprzedażSprzedażKey Account Manager (branża reklamowa)
    Key Account Manager (branża reklamowa)
    Sprzedaż
    Growton Group

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych. Misją firmy jest wspieranie przedsiębiorstw poprzez diagnozę problemów i wdrażanie skutecznych rozwiązań, takich jak usprawnienie procesów sprzedaży, implementacja systemów CRM, szkolenia i rekrutację struktur sprzedażowych. Pomagamy osiągnąć pełny potencjał sprzedażowy.

    Dlaczego warto z nami szukać nowych wyzwań zawodowych w sprzedaży?

    Specjalizujemy się w rekrutacji handlowców, znamy się na sprzedaży.

    Rekrutację prowadzimy po partnersku, Kandydat i Klient są dla nas równie ważni.

    I co najważniejsze, przeprowadzimy Cię przez proces rekrutacji wydobywając Twoje kluczowe kompetencje.

    Szukamy: Key Account Manager (branża reklamowa)

    ✅ Zadania:

    • Pozyskiwanie nowych klientów B2B
    • Aktywna sprzedaż i prowadzenie negocjacji
    • Obsługa posprzedażowa, dopasowywanie ofert do klientów
    • Prowadzenie dokumentacji sprzedażowej

    ✅ Wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży B2B (mile widziana branża reklamowa/marketingowa)
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
    • Znajomość nowoczesnych technik sprzedaży

    ✅ Oferujemy

    • Wynagrodzenie podstawowe 6500 - 8000 netto plus premie,
    • Umowa o pracę lub kontrakt B2B
    • Praca stacjonarna w Łomiankach
    • Niezbędne narzędzia: telefon i laptop
    • Ubezpieczenie, pakiet medyczny, karta Multisport, płatny urlop
    • Jasna ścieżka kariery z możliwością awansu na wyższe stanowiska w strukturze firmy.