• Wszystkie ofertyWrocławSprzedażSprzedażPracownik handlowo - biurowy
    Pracownik handlowo - biurowy
    new
    Sprzedaż
    Growton Group

    1 396 - 1 586 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    CRM

    Eko4U

    branża otworowa

    Subiekt GT

    Portos

    wystawianie faktur

    Okna2000

    KMT

    Mile widziane

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych. Misją firmy jest wspieranie przedsiębiorstw poprzez diagnozę problemów i wdrażanie skutecznych rozwiązań, takich jak usprawnienie procesów sprzedaży, implementacja systemów CRM, szkolenia i rekrutację struktur sprzedażowych. Pomagamy osiągnąć pełny potencjał sprzedażowy.

    Dlaczego warto z nami szukać nowych wyzwań zawodowych w sprzedaży ?

    • Specjalizujemy się w rekrutacji handlowców, znamy się na sprzedaży.
    • Rekrutację prowadzimy po partnersku, Kandydat i Klient są dla nas równie ważni.
    • I co najważniejsze, przeprowadzimy Cię przez proces rekrutacji wydobywając Twoje kluczowe kompetencje.

    Naszym klientem jest firma Skład Okien to firma specjalizująca się w sprzedaży i montażu wysokiej jakości okien oraz drzwi. Zajmują się dystrybucją nowoczesnych rozwiązań, które łączą w sobie estetykę, trwałość i energooszczędność. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, profesjonalnemu doradztwu i rzetelnej obsłudze, pomagamy naszym klientom w tworzeniu komfortowych i funkcjonalnych wnętrz.

    Poszukujemy osoby na stanowisko:

    Pracownika handlowo - biurowego

    Zadania:

    • Pozyskiwanie nowych klientów B2B i B2C,
    • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami,
    • przygotowywanie ofert,
    • wstępna wycena,
    • pomiar (mile widziane),
    • nadzorowanie montażu,
    • Monitorowanie satysfakcji klientów i rozwiązywanie problemów.
    • Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych,
    • Regularne raportowanie wyników sprzedaży,
    • Dbałość o profesjonalny wizerunek podczas wszystkich kontaktów z klientami.

    Oczekujemy:

    • Minimum 2 lata doświadczenia w branży stolarki otworowej:
    • Doświadczenie w pracy z klientami B2B i B2C.
    • Wiedzy z branży stolarki okiennej.
    • Znajomość nowoczesnych technik sprzedażowych i negocjacyjnych.
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, zarówno w mowie, jak i piśmie.
    • Zdolność do budowania i utrzymywania trwałych relacji z klientami.
    • Umiejętność zarządzania czasem i organizowania pracy w sposób efektywny.
    • Biegła obsługa programów Eko4U, Okna2000, Subiekt GT, Program do wycen firmy Portos, Konfigurator KMT.

    Oferujemy

    • wynagrodzenie podstawowe 4000 - 4500 netto plus premia.
    • Umowa o pracę,
    • Narzędzia: Samochód, telefon i laptop

    Proces Rekrutacji:

    • Wyślij nam swoje CV,
    • Spotkanie online, omówienie Twojego doświadczenia i oczekiwań, weryfikacja kompetencji,
    • Spotkanie online z Klientem
    • Opcjonalnie spotkanie z Klientem w siedzibie firmy,
    • Oferta: Omówienie szczegółów współpracy i przyjęcie do zespołu.

    Jesteś otwarta/y na nowe wyzwania zawodowe? Aplikuj!

    1 396 - 1 586 USD