• Wszystkie ofertyKrosnoSprzedażSprzedażPrzedstawiciela Handlowego (branża okienna)
    Przedstawiciela Handlowego (branża okienna)
    new
    Sprzedaż
    Growton Group

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    doradztwo
    sprzedaż

    Opis stanowiska

    W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych. Misją firmy jest wspieranie przedsiębiorstw poprzez diagnozę problemów i wdrażanie skutecznych rozwiązań, takich jak usprawnienie procesów sprzedaży, implementacja systemów CRM, szkolenia i rekrutację struktur sprzedażowych. Pomagamy osiągnąć pełny potencjał sprzedażowy.

    Dlaczego warto z nami szukać nowych wyzwań zawodowych w sprzedaży?

    Specjalizujemy się w rekrutacji handlowców, znamy się na sprzedaży.

    Rekrutację prowadzimy po partnersku, Kandydat i Klient są dla nas równie ważni.

    I co najważniejsze, przeprowadzimy Cię przez proces rekrutacji wydobywając Twoje kluczowe kompetencje.

    Szukamy: Przedstawiciela Handlowego (branża okienna) ✨

    ✅ Zadania:

    • Pozyskiwanie nowych klientów B2B i B2C
    • Aktywna sprzedaż
    • Obsługa posprzedażowa
    • Przygotowywanie ofert handlowych
    • Prowadzenie dokumentacji
    • Regularne raportowanie działań sprzedażowych

    ✅ Wymagania:

    • Doświadczenie sprzedażowe w branży okiennej
    • Doświadczenie w pracy z klientami B2B i B2C
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
    • Kreatywność w poszukiwaniu nowych metod i strategii sprzedażowych

    ✅ Oferujemy

    • Wynagrodzenie podstawowe plus prowizja,
    • Umowa o pracę lub kontrakt B2B
    • Praca mobilna z Rzeszowa
    • Niezbędne narzędzia: samochód służbowy, telefon i laptop
    • Częściowo dostarczane leady