• Wszystkie ofertyRawa MazowieckaSprzedażSprzedażPrzedstawiciela Handlowego (branża rolnicza)
    Przedstawiciela Handlowego (branża rolnicza)
    Sprzedaż
    Growton Group

    1 296 - 1 426 USDNetto miesięcznie - B2B
    - USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    W Growton specjalizujemy się w optymalizacji procesów sprzedażowych. Misją firmy jest wspieranie przedsiębiorstw poprzez diagnozę problemów i wdrażanie skutecznych rozwiązań, takich jak usprawnienie procesów sprzedaży, implementacja systemów CRM, szkolenia i rekrutację struktur sprzedażowych. Pomagamy osiągnąć pełny potencjał sprzedażowy.

    Dlaczego warto z nami szukać nowych wyzwań zawodowych w sprzedaży?

    Specjalizujemy się w rekrutacji handlowców, znamy się na sprzedaży.

    Rekrutację prowadzimy po partnersku, Kandydat i Klient są dla nas równie ważni.

    I co najważniejsze, przeprowadzimy Cię przez proces rekrutacji wydobywając Twoje kluczowe kompetencje.

    Szukamy: Przedstawiciela Handlowego (branża rolnicza) ✨

    ✅ Zadania:

    • Pozyskiwanie nowych klientów B2B (sklepy rolnicze, ogrodnicze i wielobranżowe)
    • Sprzedaż podstawowych produktów rolniczych, ogrodniczych i BHP
    • Obsługa posprzedażowa
    • Przygotowywanie ofert handlowych
    • Osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych
    • Regularne raportowanie działań sprzedażowych

    ✅ Wymagania:

    • Doświadczenie sprzedażowe w branży rolniczej
    • Doświadczenie w pracy z klientami z sektora B2B
    • Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji i tworzenia ofert biznesowych
    • Skuteczność w planowaniu i realizacji celów sprzedażowych.
    • Kreatywność w poszukiwaniu nowych metod i strategii sprzedażowych

    ✅ Oferujemy

    • Wynagrodzenie podstawowe od 5000 do 5500 netto plus prowizja,
    • Umowa o pracę lub kontrakt B2B
    • Praca hybrydowa z Łodzi
    • Dowolne godziny pracy
    • Wczasy pod gruszą,
    • Niezbędne narzędzia: samochód służbowy, telefon i laptop
    • Szkolenie produktowe

    Zapraszam do aplikacji poprzez formularz! ✨

    1 296 - 1 426 USD

    B2B

    - USD