• Wszystkie ofertyKuźnica CzeszyckaInżynieriaInneTechnik Linii Produkcyjnej
    Technik Linii Produkcyjnej
    new
    Inżynieria
    Grupa Familijna Sp. z o.o.

    Kuźnica Czeszycka
    1 685 - 1 945 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    obsługa maszyn

    dobra organizacja pracy

    linie produkcyjne

    praca w grupie

    Opis stanowiska

    Na tym stanowisku będziesz odpowiadać za:

    • samodzielne zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i ciągłości produkcyjnej (prawidłowe nastawy i regulacje urządzeń w linii)
    • raportowanie niezbędnych danych dot. pracy linii produkcyjnej oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji produkcyjnej
    • ścisła współpraca z działem Technicznym przy obsłudze linii produkcyjnej
    • dbałość o właściwy stan techniczny maszyn - drobne konserwacje w zakresie mechaniki,
    • aktywny udział w działaniach poprawiających wydajność, jakość i bezpieczeństwo pracy na linii produkcyjnej
    • dbałość o wysoką jakość produktu wytwarzanego na linii produkcyjnej

    Nasze oczekiwania:

    • umiejętność samodzielnych regulacji maszyn i urządzeń - smykałka/zmysł techniczny
    • umiejętność pracy w zespole
    • umiejętność identyfikacji przyczyn niezgodności/awarii oraz podejmowanie inicjatywy w zakresie ich rozwiązania
    • mile widziane doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej przy obsłudze maszyn lub linii produkcyjnych
    • na ten moment praca w trybie dwuzmianowym, jednak mile widziana gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

    Wynagrodzenie między 6500zł a 7500zł brutto z możliwością poprawy warunków finansowych dzięki osiągnięciu dobrych wyników.

    Korzyści dla Ciebie:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • profesjonalne wdrożenie do pracy
    • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
    • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
    • prywatna opieka medyczna - finansowana przez Pracodawcę
    • grupowe ubezpieczenie na życie
    • preferencyjne ceny naszych wyrobów
    • bezpłatny posiłek regeneracyjny dla pracowników każdego dnia
    • wsparcie zespołu oraz kierownika na każdym etapie zatrudnienia
    • praca w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • rodzinna atmosfera i przyjazne środowisko pracy
    1 685 - 1 945 USD