• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedażSpecjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych VW/Audi
    Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Nowych VW/Audi
    Sprzedaż
    Grupa Krotoski

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    prawo jazdy kat. B

    sprzedaż samochodów

    Mile widziane

    język angielski

    Opis stanowiska

    Jako Grupa Krotoski, naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości produktów i usług związanych z motoryzacją, spełniających potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Stawiamy na ciągłe doskonalenie naszych kompetencji. Dążymy do stałego wzrostu poprzez rozwój naszej sieci dealerskiej i serwisowej, inwestowanie w zrównoważone technologie oraz dbanie o rozwój naszych pracowników.

    Twój zakres obowiązków:

    • sprzedaż samochodów nowych marki VW lub Audi
    • aktywne pozyskiwanie potencjalnych Klientów z wykorzystaniem dostępnych metod i narzędzi (m.in. poprzez kontakt telefoniczny, Internet, udział w akcjach marketingowych i promocyjnych np. eventach, targach branżowych)
    • doradztwo w zakresie dostępnych modeli
    • przeprowadzanie prezentacji modeli oraz jazd testowych
    • dbałość o realizację najwyższych standardów jakościowych obsługi Klienta
    • analiza trendów w branży motoryzacyjnej oraz działań konkurencji
    • przygotowywanie ofert handlowych dla stałych i nowych Klientów

    Nasze wymagania:

    • wykształcenie minimum średnie
    • 2-letnie doświadczenie w sprzedaży
    • znajomość branży motoryzacyjnej
    • zaangażowanie oraz motywacja do osiągania celów
    • gotowość do doskonalenia technik i standardów sprzedaży
    • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, negocjacyjne
    • dobra organizacja pracy, sumienność, odpowiedzialność
    • łatwość w przyswajaniu oraz przekazywaniu wiedzy technicznej
    • czynne prawo jazdy kat. B

    Mile widziane:

    • znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

    To oferujemy:

    • pracę w nowoczesnej firmie podążającej za trendami rynkowymi, wpierającej Twoje aspiracje zawodowe oraz stwarzającej możliwości rozwoju zawodowego
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atmosferę otwartości, wzajemnego szacunku, relacje partnerskie na wszystkich poziomach organizacji
    • okres wdrożenia w asyście specjalistów
    • szeroką i dopasowaną ofertę szkoleń
    • realną szansę awansu
    • dostęp do najnowszych technologii branży motoryzacyjnej
    • bezpłatny parking
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
    • program rekomendacji pracowników
    • zniżki pracownicze m.in. na usługi serwisowe
    • dofinansowanie do zajęć sportowych oraz opieki medycznej
    • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

    Najważniejsze to robić to, co się lubi! Nasz zespół tworzą pozytywnie zakręceni pasjonaci.