• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingSpecjalista ds. Marketingu
    Specjalista ds. Marketingu
    Marketing
    Grupa Zibi S.A

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    marketing

    e-commerce

    angie

    kreatywność

    samodzielność

    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    offer-banner

    Grupa Zibi to polska firma z blisko 30 letnią tradycją, w której pracuje prawie 650 świetnych ludzi. Każdego dnia sprawiamy, że wartościowe marki i produkty są dostępne, aby spełniać marzenia i podkreślać wizerunek naszych klientów.

    Od początku działalności koncentrujemy się na tworzeniu precyzyjnych rozwiązań, stale poszerzając swoją ofertę produktową tak, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

    Twój zakres obowiązków

    • przygotowanie i wdrażanie strategii marketingowej dla podległych marek, między innymi dla marki Casio,
    • zarządzanie pracą agencji reklamowych (social media, Google Ads, PR i inne),
    • monitorowanie trendów w marketingu online i offline oraz analiza działań konkurencji,
    • zarządzanie oraz analiza budżetu marki w celu optymalizacji kosztów pod kątem efektywności przy budowaniu świadomości podległych marek,
    • ścisła współpraca z działami sprzedaży hurtowej i detalicznej oraz z innymi działami wspierającymi w celu realizacji założonych celi oraz planów sprzedażowych,
    • monitorowanie i raportowanie efektów prowadzonych kampanii marketingowych,
    • współpraca z dostawcami w języku polskim i angielskim.

    Nasze wymagania

    • masz min. 1 rok doświadczenia w dziale marketingu/e-commerce lub agencji marketingowej,
    • ukończyłeś lub jesteś w trakcie studiów zaocznych z zakresu marketingu, zarządzania lub pokrewnych,
    • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym płynną komunikację słowną oraz pisemną (min. B2),
    • jesteś kreatywny, masz zmysł estetyczny i chcesz rozwijać swoje umiejętności w obszarze marketingu oraz zarządzania produktem,
    • samodzielnie organizujesz i realizujesz swoją pracę, umiesz pracować w zespole oraz skutecznie wyznaczasz sobie cele
    • cechuje Cię proaktywna postawa, chęć wdrażania zmian, ulepszania pracy.

    To oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie - mile widziana chęć zatrudnienia w oparciu o kontrakt B2B,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy,
    • Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów,
    • Możliwość eksperymentowania i realizowania własnych pomysłów,
    • Opiekę medyczną Medicover - w pełni refundowaną,
    • Zniżki na nasz asortyment,
    • Możliwość dołączenia do ubezpieczenie PZU,
    • Pracę stacjonarną z naszego biura na ulicy Wirażowej,
    • Elastyczny czas pracy (możliwość rozpoczęcia pracy między 7 a 9).