• Wszystkie ofertyRzeszówMarketingMarketingSpecjalista ds marketingu
    Specjalista ds marketingu
    new
    Marketing
    GT GROUP TOMASZEK

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    Content Marketing

    marketing

    CMS

    SalesManago

    GetResponse

    Opis stanowiska

    Kim jesteśmy?

    GT GROUP Tomaszek to ogólnopolska, dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży sprzętu AGD oraz mebli kuchennych. Jesteśmy uznaną firmą z ugruntowaną pozycją na rynku, co gwarantuje stabilność zatrudnienia. Dział marketingu w naszej firmie stale się rozwija, dlatego aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. marketingu.

    Miejsce pracy: ŁAŃCUT

    Twoje przyszłe obowiązki:

    • Administrowanie serwisów internetowych
    • Tworzenie treści marketingowych
    • Praca ze specyfikacjami technicznymi urządzeń AGD
    • Wykonywanie bieżących zadań zlecanych przez kierownika

    Nasze wymagania:

    • Skrupulatność, obowiązkowość, sumienność
    • Pozytywna energia i chęć rozwoju
    • Znajomość podstawowych programów takich jak: power paint, excel
    • Umiejętność tworzenia tekstów marketingowych, tzw. “lekkie pióro”
    • Komunikatywność oraz zaangażowanie w powierzone zadania
    • Gotowość do podejmowania nowych wyzwań
    • Kreatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Doskonałe umiejętności organizacyjne

    Na czym nam zależy:

    • Doświadczenie pracy w agencji reklamowej, digitalowej lub social mediowej.
    • Znajomość obsługi CMS
    • Znajomość obsługi narzędzi do e-mail marketingu i automatyzacji (SalesManago, GetResponse lub inne)

    𝐎𝐭𝐫𝐳𝐲𝐦𝐚𝐬𝐳 𝐨𝐝 𝐧𝐚𝐬:

    • Stabilne zatrudnienie w wiodącej firmie z branży AGD/RTV/Multimedia, ciekawe i jednocześnie odpowiedzialne zadania do realizacji, a także przyjazną, niekorporacyjną atmosferę
    • Najlepszą dla Ciebie formę zatrudnienia (umowa o pracę, kontrakt B2B, umowa zlecenie) i konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
    • Elastyczne godziny pracy (startujemy między 7:00 a 9:00)
    • Zniżki na zakupy w sklepie pracowniczym
    • Spotkania integracyjne

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    • Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego
    • Pamiętaj o poprawnym nazwaniu plików: imię i nazwisko + Specjalista ds. marketingu

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: https://maxelektro.pl/ oraz https://gtpoland.eu/