• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingAccount Manager
    Account Manager
    Marketing
    Havas Creative Group

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    obsługa klienta
    Angielski
    ATL
    BTL
    digital marketing

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    TWOJE ZADANIA:

    Będziesz odpowiadać za całościową realizację projektów reklamowych, bieżący kontakt z klientem i koordynację pracy innych działów w tym zakresie.

    Co musisz umieć, by usłyszeć od nas IT’S A PERFECT MATCH:

    • Masz w sobie dużo pozytywnej energii, a co najważniejsze – lubisz ludzi.
    • Posiadasz kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży reklamowej.
    • Masz doświadczenie w prowadzeniu kampanii 360 (produkcje TV, produkcja kampanii digitalowych, social media, współpraca z influencerami, kapanie B2C/B2B).
    • Potrafisz pracować w wielu projektach jednocześnie.
    • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim (min. B2).
    • Prowadzenie prezentacji to dla Ciebie bułka z masłem.
    • Wiesz jak analizować podstawowe wskaźniki marketingowe.
    • Potrafisz prowadzić negocjacje i zawsze znajdujesz rozwiązanie win – win.
    • Z łatwością nawiązujesz i budujesz relacje.

    OFERUJEMY:

    • pracę w systemie hybrydowym
    • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna LUX MED i karta Multisport)
    • szkolenia kompetencyjne w ramach autorskiego programu Havas University
    • możliwość korzystania ze strategicznych i kreatywnych zasobów Havas Group oraz uczestniczenia w wewnętrznych szkoleniach realizowanych w ramach Havas Village
    • możliwość rozwoju w strukturach firmy, jasna ścieżka kariery
    • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej na Mokotowie (nie w mordorze!)
    • codziennie świeże owoce w biurze
    • dostęp do fizjoterapeuty i manicure dla pracowników w biurze
    • dostęp do programu nagród pracowniczych przyznawanych w ramach Havas Creative Group