• Wszystkie ofertyWarszawaDesignUX/UIHTML Campaign Developer
    HTML Campaign Developer
    new
    Design
    Heart&Brain

    Heart&Brain

    Warszawa
    1 685 - 2 463 USDNetto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Adobe Illustrator

    CSS3

    HTML5

    pakiet Adobe Creative Cloud

    JavaScript

    Adobe Photoshop

    Opis stanowiska

    Cześć, tu heart&brain.

    Jesteśmy niezależną grupą reklamową, która specjalizuje się w tworzeniu platformowych rozwiązań dla marek. Pracujemy zarówno dla dużych międzynarodowych firm jak i dla tych mniejszych, lokalnych. Mamy na swoim koncie pracę z takimi markami jak: Orange, Żabka, MediaMarkt, Warner Bros. Discovery/TVN, Żubrówka czy LIDL.

    Staramy się omijać sztywne korporacyjne reguły gry oraz cenimy w ludziach wszechstronność i inicjatywę.

    W związku z dynamicznym rozwojem portfolio do heart&brain digital szukamy osoby na stanowisko HTML Campaign Developer w obszarze reklamy cyfrowej

    Czego wymagamy:

    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w kodowaniu reklam w środowisku digital.
    • Biegłej znajomości HTML5/CSS3 oraz JavaScript
    • Doświadczenie w tworzeniu animacji oraz grafik statycznych.
    • Doświadczenie w pracy w obszarze reklam dynamicznych (Google Web Developer, Google Studio) będzie dodatkowym atutem.
    • znajomości środowiska i narzędzi Adobe (Photoshop, Illustrator, After Effects). Znajomość innych, dodatkowych narzędzi do projektowania i animacji będzie dodatkowym atutem.

    Co możemy dać:

    • pracę w ugruntowanej i wielokrotnie nagradzanej strukturze realizującej projekty dla dużych, ciekawych klientów
    • pracę w multidyscyplinarnym, młodym zespole
    • ciekawe wyzwania i możliwość szybkiego zdobycia dodatkowych umiejętności
    • sprawczość i duży wpływ na realizowane projekty
    • pracę w trybie stacjonarnym lub hybrydowym, częściowo z biura w centrum Warszawy.

    Wynagrodzenie 6500-9500 netto (dowolna forma współpracy)

    1 685 - 2 463 USD

    Dowolna