• Wszystkie ofertyPoznańMarketingContent / CopywritingJunior Project Manager
    Junior Project Manager
    new
    Marketing
    HORSEFIELD

    HORSEFIELD

    1 298 - 1 558 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Content Marketing

    B2B

    marketing

    obsługa klienta

    Mile widziane

    MS Exel

    kreatywnosc

    copywriting

    media

    Design thinking

    ekonomia

    Opis stanowiska

    Junior Project Manager (obsługa klienta w agencji komunikacji marketingowej - głównie content)

    👉 MY NAPĘDZAMY MARKI, NAS NAPĘDZA TWORZENIE

    Horsefield jest jedną z najdłużej działających agencji komunikacji marketingowej w Polsce – od ponad 30 lat bierzemy odpowiedzialność za komunikację marek naszych klientów.  Oferujemy stanowisko Junior Project / Marketing Manager na roczne zastępstwo z możliwością przedłużenia umowy.

    Dzięki pracy z liderami rynku w swoich branżach zdobędziesz bezcenne doświadczenie marketingowe 360.

    A co, jeśli to właśnie stanowisko dla Ciebie?

    Zatrudnienie najpóźniej od 1 listopada 2024.

    Miejsce pracy: Poznań

    Co będzie należeć do Twoich obowiązków?

    Odpowiedzialność za obsługę wybranych Klientów firmy zgodnie z naszymi zasadami, a w szczególności:

    • dbanie o komunikację z Klientami i w zespole projektowym, w tym zapewnianie przepływu informacji np. na linii klient-grafik, web designer, podwykonawca
    • współtworzenie przekazu marketingowego i zespołowa praca twórcza
    • bieżąca współpraca z podwykonawcami, w tym m.in. z drukarniami i wydawnictwami prasowymi, agencjami PR, itp.
    • dokumentowanie projektów w systemach informatycznych firmy (od oferty, poprzez umowy, zakupy zdjęć, wykonanie i dostawy usług i produktów do wystawienia faktury)
    • dbanie o działanie w zgodzie z naszymi wartościami: partnerstwo, efektywność, kreatywność, odpowiedzialność, bit of fun

    Mile widziane na tym stanowisku:

    • kilkuletnie doświadczenie w pracy na zbliżonym stanowisku
    • doświadczenie w zakresie obsługi klienta B2B
    • zainteresowanie marketingiem
    • doświadczenie w koordynacji działań marketingowych
    • sympatia do Excela ;-) i radość z pracy z tekstem
    • zainteresowanie mediami (internetowymi i drukowanymi)
    • ukończone studia wyższe.

    Co oferujemy?

    • umowę o pracę (pełen etat) – praca hybrydowa – minimum 2 dni w tygodniu w biurze w Poznaniu
    • możliwość dołączenia do programu Multisport
    • pracę w zgranym, kameralnym zespole

    Jak będzie wyglądać rekrutacja?

    1. Wysyłasz CV przez RocketJobs– forma ma znaczenie;-)
    2. Z wybranymi osobami kontaktujemy się telefonicznie lub mailowo i umawiamy na 10-minutową rozmowę on-line w Teams.
    3. Z grona osób, z którymi spotkamy się on-line, wybierzemy osoby, które zaprosimy na rozmowę w biurze.
    4. Kolejnym etapem rekrutacji może być dzień próbny (również w biurze) – poznamy się lepiej i wspólnie zdecydujemy, czy chcemy ze sobą współpracować.
    5. Jeśli wszystko się uda, to z wybraną osobą podpiszemy umowę o pracę.

    1 298 - 1 558 USD