• Wszystkie ofertySiedlceInżynieriaInneMłodszy Specjalista ds, bezpieczństwa żywności
    Młodszy Specjalista ds, bezpieczństwa żywności
    Inżynieria
    Human & Hunter Professional

    Siedlce
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    analiza

    Opis stanowiska

    Ukończyłeś studia i chcesz się rozwijać w zakresie Bezpieczeństwa Żywności? Czerp wiedzę od najlepszych! Dołącz do zespołu naszego Klienta – wiodącej firmy produkcyjnej eksportującej swoje towary do ponad 20 krajów na całym świecie i rozwijaj się w środowisku działającym na certyfikatach IFS FOOD / BRC FOOD / QAFP / ISO 22000 / Halal.

    GWARANTUJEMY ROZBUDOWANE WDROŻENIE NA STANOWISKO PRACY

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe związane z technologią żywienia lub zarządzaniem jakością.
    • Dobra, minimum teoretyczna znajomość norm ISO, BRC, IFS, systemu HACCP oraz polskiego i unijnego prawa żywnościowego.
    • Gotowość do nauki i poszerzania swoich kompetencji.
    • Zdolność do logicznego i analitycznego myślenia oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki.

    Docelowo będziesz zaangażowany w następujące procesy:

    • Stałe doskonalenie procesów zapewnienia jakości.
    • Przygotowywanie raportów jakościowych i nadzorowanie dokumentacji.
    • Wykonywanie pomiarów technologicznych oraz przeprowadzanie wewnętrznych audytów jakościowych.
    • Szkolenie pracowników w zakresie GHP, GMP, HACCP.
    • Pobieranie i wysyłanie próbek do badań oraz rozpatrywanie reklamacji.
    • Odbiór jakościowy gotowych wyrobów oraz rejestrowanie ilości i jakości wytworzonych odpadów.
    • Udział w kontroli jakości produktów i nadzorowanie systemów jakościowych.
    • Współpraca z firmami świadczącymi usługi w zakresie jakości.
    • Reprezentowanie firmy podczas kontroli urzędowych.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
    • Rozbudowany proces wdrożeniowy na stanowisko,
    • Konkurencyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny, w tym ubezpieczenie grupowe, paczki na święta oraz udział w wydarzeniach firmowych.
    • Pracę w przyjaznej i wspierającej atmosferze.
    • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy.

    Nie przegap szansy na dołączenie do naszego zespołu! Wyślij swoją aplikację za pomocą formularza zgłoszeniowego i rozpocznij nowy rozdział swojej kariery razem z nami. Czekamy na Ciebie!