• Wszystkie ofertyZabrzeLogistykaInnePlanista Zapasów / Inventory Planner
    Planista Zapasów / Inventory Planner
    Logistyka
    Human & Hunter Professional

    Zabrze
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Angielski
    ERP

    Mile widziane

    SAP

    Opis stanowiska

    Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko: Planista Zapasów / Inventory Planner, która będzie odpowiedzialna za analizę i planowanie zapasów magazynowych gotowych komponentów oraz ich odpowiedniej rotacji (względem prognozowanej sprzedaży), jakość, terminowość i wolumen dostaw.

    Wymagania

    • Zarządzanie zapasami - opracowanie i optymalizacja planu dostaw gotowych produktów, zapewniającego utrzymanie odpowiedniego stanu magazynowego, rotację zapasów i maksymalizację realizacji zamówień.
    • Prognozowanie popytu - analizowanie prognoz sprzedaży względem rzeczywistego zbytu produktów gotowych.
    • Współpraca z Dostawcami - zarządzanie wydajnością dostawców oraz minimalizacja odchyleń w dostawach, monitorowanie i poprawa wskaźników terminowości i kompletności dostaw. Rozwijanie relacji z dostawcami, egzekwowanie standardów jakości i terminowości dostaw, inicjowanie działań korygujących.
    • Komunikacja i współpraca - regularna komunikacja z innymi działami firmy w celu zapewnienia spójności planowania i realizacji strategii zarządzania zapasami.
    • Analiza Danych - planowanie wdrożeń nowych produktów gotowych do gospodarki magazynowej.
    • Optymalizacja procesów - identyfikowanie i wdrażanie usprawnień w ramach łańcucha dostaw, zarówno fizycznych, jak i transakcyjnych.

    Oczekujemy

    • Wykształcenie wyższe z zakresu logistyki/zarządzania łańcuchem dostaw lub pokrewnych dziedzin.
    • Kilkuletnie doświadczenie na tożsamym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej).
    • Doświadczenie w pracy w globalnym środowisku łańcucha dostaw, zarządzaniu zapasami magazynowymi i dostawcami z siedzibą międzynarodową i krajową (USA, Azja, Europa).
    • Proaktywne podejście do rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji i wdrażania optymalizacji, nowych rozwiązań.
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną komunikację.
    • Biegła znajomość oprogramowania Microsoft Office oraz systemów MRP/ERP (mile widziana znajomość SAP)
    • Certyfikat APICS CPIM mile widziany.

    Oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę (pierwszą umowę na okres 6 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony).
    • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premie roczne.
    • Przyjazną atmosferę pracy w nowoczesnym, międzynarodowym środowisku.
    • Ciągłą możliwość rozwoju/pakiet szkoleń pracowniczych.
    • Pracę hybrydową w nowoczesnym i przestrzennym biurze z prywatnym parkingiem.
    • Elastyczność względem godzin rozpoczęcia i zakończenia pracy w przedziale 7:00 - 9:00 do 15:00 - 17:00.
    • Prywatną opiekę na życie, program emerytalny oraz grupowe ubezpieczenie zdrowotne.
    • Pozostały pakiet benefitów: wyprawka dla dziecka, program rekomendacji pracowniczej, welcome pack, wyprawka dla dziecka zniżki na firmowe produkty, dofinansowanie do posiłków w kantynie, program VIP Whirlpool – dodatkowe zniżki na produkty AGD oraz system kafeteryjny (zawierający między innymi kartę sportową, zniżki na zakupy, bilety do kina, zniżki na imprezy turystyczne i wiele więcej. Każdy ma wpływ na to, z jakich świadczeń chce skorzystać)

    Zachęcamy do składania aplikacji za pomocą formularza zgłoszeniowego. Czekamy na Ciebie!