• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BPrzedstawiciel Handlowy
    Przedstawiciel Handlowy
    new
    Sprzedaż
    Human & Hunter Professional

    Warszawa
    2 852 - 3 112 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    b.dobra organizacja pracy

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Dla naszego Klienta działającego od lat w branży obróbki metali szukamy osób, które potrafią łączyć wysokie umiejętności sprzedażowe z budowaniem długotrwałych relacji opartych na zaufaniu. Jeśli cenisz sobie swobodę działania i chcesz pracować w turkusowej organizacji to jest rola dla Ciebie!

    teren działania: Warszawa + najbliższa okolica

    Dlaczego warto:

    • Praca zadaniowa, bez konieczności raportowania
    • Komfortowe narzędzia pracy (wysokiej klasy auto służbowe bez limitu km i telefon do użytku prywatnego),
    • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe na poziomie 11 000 - 12 000 zł brutto + system premiowy (średnie premie w przedziale 10 - 25 tys. zł brutto/miesięcznie)
    • Umowa o pracę na czas nieokreślony,
    • Brak dress codu,
    • Praca bez zbędnej biurokracji, w zespole, który Cię wspiera.

    Twoje zadania:

    • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych i dbanie o relacje z obecnymi,
    • Prezentacja oferty oraz doradztwo techniczne,
    • Analiza dokumentacji technicznej oraz dobór odpowiednich rozwiązań,
    • Negocjowanie warunków handlowych, ustalanie cen, warunków dostaw, terminów płatności oraz formy współpracy.

    Nasze wymagania:

    • Doświadczenie w sprzedaży w branży związanej z obróbką blach (cięcie laserowe, gięcie, spawanie) lub pokrewnej,
    • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
    • Doskonałe umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne, a także wysoka samodzielność i odpowiedzialność za powierzony obszar,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację z klientem,
    • Prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania spotkań handlowych na terenie Warszawy i najbliższej okolicy.

    Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności w turkusowej organizacji!

    2 852 - 3 112 USD