• Wszystkie ofertyLublinSprzedażSprzedażPrzedstawiciel handlowy ds. gastronomii
    Przedstawiciel handlowy ds. gastronomii
    new
    Sprzedaż
    IGLOTEX

    IGLOTEX

    Lublin
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Zadania na stanowisku:

    ·       Realizacja celów i planów sprzedażowych (obszar: biłgorajskim, zamojskim, hrubieszowskim, chełmski, krasnostawskim)

    ·       budowanie nowych relacji biznesowych poprzez pozysk klientów na obsługiwanym obszarze,

    ·       aktywna sprzedaż oraz pozyskiwanie nowych zamówień w sektorze HoReCa,

    ·       fachowa obsługa i doradztwo dla partnerów biznesowych,

    ·       rozwijanie portfolio klientów z danego obszaru,

    ·       korzystanie z narzędzi Trade Marketingowych,

    ·       monitorowanie realizacji zamówień i terminowego spływu należności.

    Zapraszamy, jeśli:

    ·       posiadasz czynne prawo jazdy kat. B,

    ·       cechujesz się dużą determinacją w realizacji celów sprzedażowych,

    ·       jesteś osobą samodzielną i zorientowaną na wyniki,

    ·       znasz rynek gastronomiczny w powiatach; biłgorajskim, zamojskim, hrubieszowskim, chełmski, krasnostawskim,

    ·       posiadasz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne lub jesteś gotowy/a do ich wykonania,

    ·       masz doświadczenie zawodowe w pracy terenowego przedstawiciela handlowego,

    ·       masz umiejętność zastosowania technik sprzedaży i negocjacji.

    Możemy Ci zaoferować:

    ·       stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę ,

    ·       premie miesięczne i kwartalne (wysokość zależna od realizacji celów sprzedażowych),

    • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, tablet),
    • samochód do użytku prywatnego z kartą paliwową floty,
    • wsparcie ze strony zespołu przedstawicieli handlowych, oraz pracowników działów współpracujących,

    ·       możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej za 1 zł,

    ·       możliwość przystąpienia do Pracowniczych Planów Emerytalnych,

    ·       dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie,

    ·       możliwość skorzystania z ZFŚS, a w tym:

    ü dofinansowanie do wypoczynku,

    ü kartę Multisport i system kafeteryjny My Benefit,

    ü dofinasowanie świąteczne,

    Zapraszamy również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

    Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.