• Wszystkie ofertyKrakówMarketingMarketingJunior Marketing Specialist
    Junior Marketing Specialist
    Marketing
    InnoMED Justyna uman-ntuk

    Kraków
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    copywriting

    kreatywność

    Google Analytics

    Mile widziane

    Wordpress

    design

    Opis stanowiska

    Junior Marketing Specialist w agencji marketingu medycznego

    Praca stacjonarna

    Praca dla studenta do 26 roku życia

    Cześć,

    szukamy do agencji marketingowej osoby na stanowisko Junior Marketing Specialist. Na tym stanowisku będziesz zaangażowany w szeroki zakres czynności marketingowych - od prowadzenia komunikacji w social mediach, przez tworzenie treści SEO, tworzenie stron internetowych, publikację banerów czy wysyłkę newsletterów. Nasi marketerzy mają wszechstronne umiejętności - jesli interesuje Cię marketing przekrojowo, to oferta dla Ciebie. Szukamy osoby młodej, którą wyszkolimy i która zostanie z nami na dłużej. Nie wymagamy doświadczenia, ale musisz pokazać, że wiesz coś o marketingu. Wyznajemy taką zasadę, że jeśli chcesz pracować w marketingu, to musisz się nim interesować :)

    Jesteśmy agencją marketingu medycznego — naszymi klientami są kliniki medyczne (np. gabinety stomatologiczne, gabinety medycyny estetycznej) oraz firmy farmaceutyczne i instytucje jak np. Astra Zeneca, Nutropharma czy Okręgowa Izba Aptekarska w Krakowie.

    Jaka jest rola JMS w naszej agencji?

    Na rynku jest kilka modeli pracy - u nas marketing specjalist zajmuje się jednym klientem kompleksowo, aby mógł go poznać i mógł spojrzeć na jego marketing całościowo. Jako agencja chcemy działać nie tylko jako marketerzy, ale także jako stratedzy, a to jest możliwe, jeśli możesz spojrzeć na marketing z lotu ptaka i analizować go jako całość, nie tylko jako wąski wycinek (np. same social media).

    Na tym stanowisku będziesz mieć pod opieką poszczególnych klientów i dla tych klientów będziesz realizować szereg działań marketingowych, np. tworzyć scenariusz do rolek na IG, montaż tych rolek, pozycjonowanie wizytówki Google i aktualizacje strony www. Jedynymi obszarami wydzielonymi z tego stanowiska jest zarządzanie reklamami Meta Ads i Google Ads (robi to Performance Specialist) oraz projektowanie identyfikacji wizualnych (robią to graficy).

    Twoją rola jest:

    • realizować różnorodne działania marketingowe dla klientów,
    • analizować wyniki i wyciągać wnioski,
    • proponować strategię marketingowe, które mogą mieć realne przełożenie na biznes naszych klientów.

    Jak wygląda praca na tym stanowisku?

    W ramach tego stanowiska będziesz zajmować się takimi czynnościami jak:

    • tworzenie i montaż wideo, grafik, rolek,
    • pisanie tekstów do mediów społecznościowych w tym treści do kampanii sprzedażowych,
    • tworzenie treści na bloga zgodnie z zasadami SEO,
    • prowadzenie działań budujących widoczność wizytówki Google,
    • uzupełnianie w treści i grafiki strony internetowe,