• Wszystkie ofertyWrocławSprzedażSprzedaż B2BBusiness Development Manager
    Business Development Manager
    new
    Sprzedaż
    Insightland

    Insightland

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    sprzedaż

    skuteczna komunikacja

    b.dobra organizacja pracy

    odpowiedzialność

    Mile widziane

    SEO

    analiza

    Opis stanowiska

    Chcesz pełnej kontroli nad wynikami swojej pracy?

    Marzysz o niezależności, dużej decyzyjności i swobodzie działania?

    Mamy to dla Ciebie.

    Dostaniesz przestrzeń i potrzebne narzędzia.

    W zamian oczekujemy od Ciebie tylko jednego: rezultatów.

    O roli:

    Szukamy osoby, która wie, jak dostarczać wyniki. Jeśli masz doświadczenie, bazę kontaktów i gotowość, by przekuć swoje umiejętności w konkretne sukcesy sprzedażowe, to właśnie Ciebie potrzebujemy.

    Nie będziemy narzucać Ci kroków – liczy się dla nas efekt. Działasz samodzielnie, a my oceniamy Cię na podstawie tego, co osiągasz.

    Kim jesteśmy:

    Insightland to zespół ekspertów od Data Engineering, Data Science i data-driven SEO. Pracujemy dla największych marek z całego świata: od Medicine, przez Tatuum, po New Balance.

    Nasza siła tkwi w umiejętności przekładania danych na praktyczne i zyskowne decyzje biznesowe. Dostarczamy insighty, które pozwalają firmom osiągać przełomowe wyniki w sprzedaży, finansach i efektywności.

    O sukcesach naszych klientów możesz dowiedzieć się więcej tu: insightland.org/case-study

    Teraz potrzebujemy Ciebie, aby pomóc nam rozwijać się dalej. Szukamy doświadczonego Business Development Managera, który wie, jak otwierać drzwi do nowych możliwości i budować długotrwałe relacje oparte na zaufaniu i wynikach.

    To rola dla Ciebie jeśli:

    • Masz bazę kontaktów i gotowość, żeby z niej skorzystać, aby zdobyć nowych klientów,
    • Masz doświadczenie w sprzedaży usług IT do klientów korporacyjnych lub z branży digital marketing,
    • Działasz na wynikach – samodzielnie wyznaczasz sobie cele i konsekwentnie je realizujesz,
    • Nie czekasz na instrukcje – wiesz, co trzeba zrobić, aby zamknąć sprzedaż i takie działania podejmujesz,
    • Nie boisz się zabrać głosu – masz pomysły, które odważnie wprowadzasz w życie i szukasz niekonwencjonalnych rozwiązań,
    • Wiesz, jak przekuwać potrzeby klientów w konkretne rozwiązania, które realizują ich cele biznesowe,
    • Rozumiesz SEO oraz techniczne i contentowe aspekty pozycjonowania – nie musimy Ci tłumaczyć, jak działa ten świat,
    • Świetnie komunikujesz się po polsku i po angielsku.

    Zadania, które przed Tobą stoją:

    • Rozwijanie naszej bazy klientów – zdobywanie nowych partnerów i budowanie trwałych relacji na rynkach krajowych i międzynarodowych,
    • Zarządzanie pełnym procesem sprzedaży – od prospectingu, przez negocjacje, aż po zamknięcie transakcji i podpisanie umowy,
    • Tworzenie kampanii sprzedażowych z wykorzystaniem różnych narzędzi: mailingu, LinkedIn oraz innych platform do komunikacji,
    • Reprezentowanie Insightland na targach, konferencjach i branżowych wydarzeniach, aby wzmocnić naszą pozycję na rynku,
    • Kreowanie nowych kanałów sprzedażowych i rozwijanie strategii rozwoju firmy,
    • Raportowanie swoich działań i wyników sprzedażowych – bo u nas liczby nie kłamią.

    Co w zamian:

    • Decyzyjność i niezależność - samodzielnie zarządzasz swoim obszarem, kreujesz swój obszar działania, definiujesz cele, wyznaczasz drogę i realizujesz założenia;
    • Wpływ na rozwój firmy – Twoje działania bezpośrednio kształtują kierunek, w którym rozwija się Insightland;
    • Bezpośrednia współpraca z CEO – pracujesz blisko zarządu, co pozwala szybko podejmować decyzje i mieć realny wpływ;
    • Międzynarodowe projekty – współpraca z topowymi markami z całego świata;
    • Elastyczność – pracujesz zdalnie lub hybrydowo, decydujesz o formie zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B);
    • Rozwój zawodowy – wspieramy Twój rozwój poprzez udział w konferencjach i eventach branżowych, zapewniamy Ci dostęp do unikalnej wiedzy,
    • Atmosfera oparta na szacunku i otwartej komunikacji – tworzymy środowisko oparte na współpracy, uczciwości i transparentności.

    Brzmi dobrze?