• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaPMGaming Project Manager
    Gaming Project Manager
    new
    PM
    inStreamly

    inStreamly

    1 038 - 2 077 USDBrutto miesięcznie - UZ
    1 038 - 2 077 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ, B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    project management
    gaming

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Jesteś zainteresowany gamingiem i chcesz rozwijać się w kierunku zarządzania projektami? U nas masz taką możliwość!

    Do naszego zespołu poszukujemy Gaming Project Managera.

    inStreamly:

    inStreamly wykorzystując autorską technologię, umożliwia twórcom internetowym zarabianie na swojej pasji, a jednocześnie wprowadza marki w świat gamingu. Zapewniamy zasięg poprzez automatyzację dostarczania treści promujących markę do potencjalnych konsumentów z pokolenia Z i graczy za pośrednictwem tysięcy streamerów. Do tej pory współpracowaliśmy z 150k streamerów na 15 rynkach. Prowadziliśmy kampanie dla ponad 150 marek takich jak: Netflix, Samsung, Ubisoft czy adidas.

    W ramach swoich obowiązków będziesz ściśle pracować z dywizją all for one:

    Agencja all for one - https://a41.gg/ pomaga markom w realizacji niestandardowych działań reklamowych wykorzystujących AI, gry, metaverse i nowe kanały komunikacyjne takie jak discord. A41 ma na swoim koncie ponad 20 branżowych nagród mediowych: Effie, KTR, Innovation, MIXX, Golden Arrow.

    Poszukujemy zarówno osób z poziomu Juniorskiego jak i doświadczonych Specjalistów

    GAMING PROJECT MANAGER

    Tryb pracy: zdalna

    Preferowana lokalizacja: Warszawa

    Zadania:

    • Przeprowadzane researchu, przygotowywanie briefów oraz współtworzenie koncepcji kreatywnych dla marek.
    • Przygotowywanie oferty sprzedażowej, wycena i ich prezentacja
    • Opracowywanie harmonogramów oraz ich nadzór w trakcie trwania projektów.
    • Samodzielne prowadzenie projektów na każdym etapie - od konceptu po realizację i raportowanie
    • Współpraca z wewnętrznym zespołem i partnerami zewnętrznymi.
    • Współpraca z organizacją eportową devils.one

    Oczekujemy:

    • Pierwszego doświadczenia projektowego, najlepiej (choć niekoniecznie) w obszarze gamingu/e-sportu (mogą to być projekty akademickie, może być doświadczenie wolontariackie).
    • Dobrej znajomości discorda.
    • Entuzjazmu do używania narzędzi AI.
    • Praktycznego doświadczenia w pracy z tworzeniem prezentacji oraz tabeli (Google Slides, Google Sheet).
    • Samodzielności, pomysłowości, odpowiedzialności i inicjatywy.
    • Dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2).
    • Mile widziane: znajomość mechaniki różnych gier (szczególnie Fortnite, Roblox,  Minecraft, GTA V) oraz znajomość rynku streamingowego.

    Oferujemy:

    • Elastyczne godziny pracy i pracę w pełni zdalną - to Ty planujesz swój czas!
    • Nielimitowane dni urlopowe
    • Zdobywanie cennego doświadczenia w innowacyjnym środowisku, które tworzą specjaliści z branży gamingu, esportu i streamingu.
    • Wyjazdy i wydarzenia offline - aby zachować zdrowy balans pracy zdalnej
    • Możliwość współpracy z organizacją esportową devils.one
    • Możliwość rozwoju akademickiego jako wykładowca (dla doświadczonych osób) lub student (dla osób które chcą się rozwijać) naszego kierunku esportowego prowadzonego w uczelni WSKFiT.

    Brzmi jak match? Wyślij do nas swoje CV!

    1 038 - 2 077 USD

    Umowa zlecenia

    B2B