• Wszystkie ofertyWarszawaZdrowieFarmacjaMagister Farmacji Targówek
    Magister Farmacji Targówek
    new
    Zdrowie
    Intrec

    Intrec

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    farmacja

    Mile widziane

    Kamsoft

    Opis stanowiska

    IntRec jest innowacyjnym, globalnym dostawcą usług w zakresie rekrutacji pracowników, działającym obecnie w Polsce, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

    Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę u lidera branży farmaceutycznej!

    Obecnie szukamy Magistra Farmacji do pracy w Warszawie, przy ulicy 3 maja ( Józefów).

    Nawiązując współpracę otrzymasz:

    • stała podstawa wynagrodzenia
    • stała premia (np. kwartalna, roczna)
    • premia za wyniki
    • premia świąteczna
    • możliwość nadgodzin
    • elastyczne godziny pracy
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
    • ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej farmaceuty
    • pakiet medyczny

    • posiadasz wyższe wykształcenie kierunkowe (farmacja) i odbyłeś/aś wymagany 6-miesięczny staż
    • wiesz, że opieka nad pacjentem to bardzo ważna misja i chcesz ją profesjonalnie i skutecznie realizować każdego dnia
    • jesteś osobą komunikatywną, empatyczną i umiesz grać zespołowo
    • cechuje Cię samodzielność i odpowiedzialność
    • sprawnie posługujesz się programem Kamsoft (mile widziane)

    Do Twoich zadań należeć będzie:

    • sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych
    • prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept oraz zamawianie towaru
    • monitorowanie stanów w magazynie aptecznym

    Chcesz wiedzieć jak wygląda proces rekrutacji?

    • sprawdzimy, dopasowanie Twojej aplikacji do oczekiwań pracodawcy,
    • jeśli znajdziemy wiele wspólnych elementów, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w celu zorganizowania spotkania online z rekruterem IntRec,
    • po pozytywnym przebiegu rozmowy przekażemy rekomendację pracodawcy, który podejmie decyzję, czy jest zainteresowany poznaniem Cię bliżej,
    • jeśli odpowiedź będzie pozytywna, umówimy Cię na spotkanie z przedstawicielem firmy, do której zaaplikowałeś, a w przypadku odrzucenia Twojej kandydatury, wrócimy do ciebie z feedbackiem,
    • mamy nadzieję, że ten proces zakończy się naszym wspólnym sukcesem, a Ty znajdziesz idealne miejsce pracy.