• Wszystkie ofertyPiłaSprzedażSprzedaż B2BPrzedstawiciel handlowy / Doradca techniczny
    Przedstawiciel handlowy / Doradca techniczny
    new
    Sprzedaż
    Intrec

    Intrec

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    wykształcenie techniczne

    prawo jazdy kat. B

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    IntRec is an innovative global employee recruitment assessment service provider with operations currently in Poland, the United Kingdom, and Spain.

    Świetnie odnajdujesz się w sprzedaży i nawiązywaniu kontaktów biznesowych? Chcesz być członkiem wyjątkowego zespołu, którego członków łączy pasja, determinacja i chęć osiągnięcia sukcesu?

    Nasz klient jest dystrybutorem profesjonalnych narzędzi, elektronarzędzi, normaliów oraz profesjonalnej chemii przemysłowej i do swojego zespołu poszukuje osoby na stanowisko PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY / DORADCA TECHNICZNY która/y będzie odpowiedzialny za obsługę rynku w okolicach Piły.

    Nawiązując współpracę możesz liczyć na:

    • wynagrodzenie podstawowe+ premia na start podczas okresu próbnego
    • nieograniczoną premię zależną od marży i dodatkowe wynikające z realizacji zadań specjalnych
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
    • samochód służbowy do użytku prywatnego
    • pakiet medyczny
    • karta sportowa
    • ubezpieczenie Grupowe
    • możliwość pracy w systemie hybrydowym / mobilnym
    • elastyczny czas pracy
    • pełne wsparcie pozostałych działów firmy
    • możliwość ciągłego rozwoju kompetencji

    Do twoich zadań będzie należeć:

    • sprzedaż produktów oferowanych przez firmę (profesjonalnych narzędzi, elektronarzędzi, regałów i drabin, normaliów oraz profesjonalnej chemii przemysłowej
    • przygotowywanie ofert
    • pilnowanie zaległości towarowych i płatniczych
    • poszukiwanie nowych produktów
    • negocjacje z klientami
    • uzupełnianie systemu raportowego- planowanie pracy na nadchodzący tydzień i raportowanie efektów
    • podnoszenie kompetencji poprzez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez pracodawcę i dostawców

    Brzmi interesująco? Aplikuj jeśli:

    • masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (5 z zakresu systemów regałowych i drabin lub, 3 lata w sprzedaży narzędzi, elektronarzędzi lub chemii technicznej)
    • posiadasz wiedzę lub wykształcenie techniczne
    • cechuje cię bardzo dobra organizacja pracy, terminowość i sumienność, wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych oraz analitycznego myślenia
    • posiadasz prawo jazdy kat. B
    • mile widziana wiedza z zakresu przeglądów drabin i regałów

    Chcesz wiedzieć jak wygląda proces rekrutacji?

    • sprawdzimy, dopasowanie Twojej aplikacji do oczekiwań pracodawcy,
    • jeśli znajdziemy wiele wspólnych elementów, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie w celu zorganizowania spotkania online z rekruterem IntRec,
    • po pozytywnym przebiegu rozmowy przekażemy rekomendację pracodawcy, który podejmie decyzję, czy jest zainteresowany poznaniem Cię bliżej,
    • jeśli odpowiedź będzie pozytywna, umówimy Cię na spotkanie z przedstawicielem firmy, do której zaaplikowałeś, w przypadku odrzucenia Twojej kandydatury, wrócimy do ciebie z feedbackiem,
    • mamy nadzieję, że ten proces zakończy się naszym wspólnym sukcesem, a Ty znajdziesz idealne miejsce pracy.