• Wszystkie ofertyWrocławZdrowieFarmacjaTechnik Farmaceutyczny Wrocław
    Technik Farmaceutyczny Wrocław
    new
    Zdrowie
    Intrec

    Intrec

    Wrocław
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    farmacja

    Mile widziane

    Kamsoft

    Opis stanowiska

    IntRec jest innowacyjnym, globalnym dostawcą usług w zakresie rekrutacji pracowników, działającym obecnie w Polsce, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

    Właśnie skończyłeś staż jako Technik Stażysta? A może jesteś już doświadczonym Technikiem Farmaceutycznym? Dołącz do naszego zespołu!

    Obecnie szukamy Technika Farmaceutycznego do pracy w Warszawie, CH Ursynów.

    Nawiązując współpracę otrzymasz:

    • atrakcyjny system premiowy i możliwość nadgodzin
    • elastyczne godziny pracy od poniedziałku do soboty
    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • pakiet sportowy MultiSport
    • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
    • ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej farmaceuty

    Do Twoich zadań należeć będzie:

    • prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept
    • przyjmowanie i kontrola ilości towaru, wprowadzanego na teren apteki
    • monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym
    • przestrzeganie najwyższych standardów

    • cechuje cię samodzielność, sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
    • dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej
    • posiadasz dyplom technika farmaceutycznego wraz z ukończonym dwuletnim stażem zgodnie z obowiązującymi przepisami
    • sprawnie posługujesz się programem Kamsoft (mile widziane)