• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażSprzedaż B2BB2B Key Account Manager / Specialist
    B2B Key Account Manager / Specialist
    new
    Sprzedaż
    iTaxi.pl S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • Nawiązywanie strategicznych partnerstw biznesowych, rozwijanie współpracy.
    • Odpowiedzialność za sprzedaż na określonym terenie.
    • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z istniejącymi klientami, identyfikacja ich potrzeb oraz oferowanie dostosowanych rozwiązań
    • Poszukiwanie nowych klientów, prezentacja ofert handlowych.
    • Poszukiwanie nowych możliwości biznesowych, nawiązywanie współpracy.
    • Sprzedaż produktów/usług do istniejącej bazy klientów.
    • Obsługa kluczowych klientów biznesowych.
    • Budowanie relacji z klientami korporacyjnymi.
    • Negocjacje kontraktów, umów, aneksów i innych dokumentów biznesowych.
    • Raportowanie i analiza wyników: Regularne raportowanie aktywności i wyników działań w wewnętrznym systemie informatycznym (np.: CRM).
    • Opracowywanie prognoz sprzedażowych.

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie w sprzedaży B2B: minimum 2 lata poparte sukcesami.
    • Doświadczenie w sprzedaży w oparciu o wartość dodaną.
    • Zaangażowanie i proaktywne podejście sprzedażowe .
    • Znajomość technik negocjacyjnych i sprzedaży (praca na zimnych i gorących szansach sprzedażowych).
    • Doświadczenie w rozwijaniu współpracy z klientami biznesowymi (min. 2 lata).
    • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i konsekwencja w działaniu.
    • Umiejętność planowania rozwoju współpracy z klientem.
    • Umiejętność pracy w zespole oraz realizacji zadań samodzielnie.

    Mile widziane

    • Chęć i umiejętność dzielenia się wiedza i doświadczeniem.
    • Doświadczenie we wprowadzaniu optymalizacji w procesach sprzedażowych.
    • Znajomość branży.

    To oferujemy

    • Atrakcyjny system premiowy.
    • Elastyczną formę zatrudnienia - umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B - Ty wybierasz!
    • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej CMP.
    • Dostęp do platformy MultiLife, gdzie znajdziesz m.in. Legimi, Youniversity oraz kursy językowe.
    • Dostęp do platformy MyBenefit, z możliwością wyboru Multisport lub systemu kafeteryjnego.
    • Bezpłatny parking obok naszego biura.
    • Zniżki na przejazdy z iTaxi.