• Wszystkie ofertyJankiSprzedażPraca w sklepieZastępca Kierownika Sklepu
    Zastępca Kierownika Sklepu
    new
    Sprzedaż
    Jula Poland Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Handel

    język angielski

    Opis stanowiska

    Do Twoich obowiązków będzie należało:

    • Wspieranie Kierownika Sklepu w zarządzaniu sklepem, monitorowanie i wdrażanie zasad pracy z ekspozycją zgodnych z konceptem Jula,
    • Współodpowiedzialność za realizację budżetu sprzedażowego oraz wyniki ekonomiczne osiągane przez sklep,
    • Monitorowanie i raportowanie realizacji wyznaczonych KPI,
    • Tworzenie i przeprowadzanie akcji aktywizujących sprzedaż,
    • Branie aktywnego udziału w życiu sklepu poprzez  budowanie i motywowanie zespołu a także dbanie o jego rozwój,
    • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
    • Zastępowanie Kierownika Sklepu w trakcie jego nieobecności.

    Oczekiwania od kandydata:

    • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w handlu na stanowisku kierowniczym oraz w zarządzaniu kilkunastoosobowym zespołem,
    • Umiejętności komunikacyjne ukierunkowane na współpracę i rozwój zespołu,
    • Inicjatywa i kreatywność oraz umiejętność rozwiązywania problemów,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,

    Co oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu  o umowę o pracę,
    • Realny wpływ na podejmowane decyzje poprzez współtworzenie i wdrażanie strategii sprzedażowej firmy,
    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole i szeroki pakiet benefitów,
    • Elastyczny czas pracy.