• Wszystkie ofertyKatowiceSprzedażSprzedażSpecjalista ds. sprzedaży (Wrocław)
    Specjalista ds. sprzedaży (Wrocław)
    Sprzedaż
    KACZMARSKI GROUP

    1 168 - 2 597 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    sumienność

    język korzyści

    relacje z klientem

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Kaczmarski Group

    Jesteśmy liderem w obszarach informacji gospodarczej, monitoringu, windykacji należności oraz finansowania przedsiębiorstw. W skład Kaczmarski Group wchodzi między innymi Krajowy Rejestr Długów - największa w Polsce platforma wymiany informacji gospodarczej.

    Jeśli chcesz być dla Klienta ekspertem i doradcą, na którego opinii można polegać – zapraszamy do współpracy!

    👉 Codzienne obowiązki Specjalisty ds. Sprzedaży:

    • Aktywna, telefoniczna sprzedaż i doradztwo w zakresie oferty produktowej Kaczmarski Group
    • Badanie bieżących potrzeb klienta i przygotowanie ofert handlowych
    • Negocjacje oraz finalizacja kontraktów biznesowych
    • Dbanie o jakość prowadzonych rozmów z klientem
    • Obsługa systemów sprzedażowych, statusowanie rozmów z klientami
    • Bieżące raportowanie i analiza indywidualnych wyników sprzedażowych
    • Budowanie długotrwałych relacji biznesowych
    • Realizacja założonych planów sprzedażowych, a dzięki temu zarabianie naprawę dobrych pieniędzy!

    ✅ Do naszego zespołu zapraszamy osoby, które:

    • Potrafią przekonać nieprzekonanych i zbudować długotrwałą relację z klientem
    • Sumiennie i konsekwentnie dążą do realizacji wyznaczonych celów
    • W swoim działaniu stawiają na satysfakcję oraz zadowolenie klienta
    • Najbardziej cenią zespół, są nastawione na współpracę opartą na jasnej komunikacji
    • Są otwarte na zmiany i aktywnie biorą udział w ich wdrażaniu
    • Znają język korzyści i potrafią wykorzystać go w rozmowie handlowej
    • Indywidualnie podchodzą do klienta tak by jak najlepiej dobrać ofertę pod jego potrzeby

    📝 Co możemy zaoferować?

    • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-15:30, wolne weekendy
    • Możliwość zdobycia wiedzy w zakresie finansów, a także funkcjonowania przedsiębiorstw na dynamicznym i wymagającym rynku
    • Rozwój umiejętności interpersonalnych, a także niezwykle cennych obecnie negocjacji biznesowych
    • Inflacja nam nie straszna – gwarantujemy stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
    • Bardzo motywujący system wynagrodzeń (podstawa+premia+konkursy)
    • Wiemy, że zdrowie jest NAJWAŻNIEJSZE. Dlatego w każdy wtorek zadbamy o Twoją dzienną porcję owoców!
    • Każdy ze świeżo upieczonych rodziców otrzymuje od firmy segregator pediatryczny - Mamy Ginekolog
    • W naszym firmowym DNA zdrowie i pomoc są najważniejsze. Zapewniamy okresowe szczepienia przeciwko grypie, covid-19 a także regularnie oddajemy krew. Wspieramy WOŚP oraz szlachetną paczkę, a także inne akcje charytatywne.

    Nie czekaj, aplikuj ! 😊

    1 168 - 2 597 USD