• Oferty
  • Wszystkie ofertyKatowiceFinanseKsięgowośćKsięgowy
    Księgowy
    new
    Finanse
    Kancelaria Rachunkowa Misterkiewicz Łaski

    Księgowy

    Katowice
    1 556 - 2 074 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    comarch optima

    dobra organizacja pracy

    CIT

    VAT

    Pełna księgowość

    komunikatywność

    Mile widziane

    account manager

    Opis stanowiska

    Do naszego zespołu szukamy osób, które nie boją się wyzwań, cenią sobie współpracę opartą na wzajemnym szacunku i dążą do doskonalenia swoich umiejętności. Doceniamy chęć zaangażowania w życie firmy i elastyczność w podejściu do codziennych zadań.

    Poszukujemy osób, które:

    • Posiadają mi. 3 letnie doświadczenie w pracy w pełnej księgowości
    • Są odpowiedzialne i sumienne
    • Znają program Comarch Optima
    • Lubią rozwijać się
    • Wyznają zasadę "chcieć to móc"

    Osoby na stanowisku księgowego zajmują się:

    • księgowaniem dokumentów zakupusprzedaży oraz wyciągów bankowych,
    • prowadzeniem pełnej dokumentacji księgowej,
    • uzgadnianiem kont bankowych, należności i zobowiązań,
    • wyjaśnianiem niezgodności,
    • sporządzaniem deklaracji CIT i VAT
    • sporządzaniem sprawozdań finansowych

    Co zyskasz, pracując z nami?

    • pracę w firmie stawiającej na jakość, a nie ilość usług
    • wsparcie doświadczonego przełożonego i współpracowników
    • pracę w niedużej firmie (~ 10 osób), gdzie masz realny wpływ na rozwój firmy,
    • stabilne zatrudnienie,
    • wynagrodzenie w zależności od Twojego doświadczenia i kompetencji,
    • balans między życiem prywatnym a zawodowym - pracujemy od poniedziałku do piątku
    • rozwój - codzienny, ale i dofinansowanie do szkoleń,
    • dofinansowanie ubezpieczenia grupowego
    • przyjazny proces wdrożenia, staramy się minimalizować stres nowej osoby,
    • wyjścia integracyjne

    1 556 - 2 074 USD