• Wszystkie ofertyKatowiceHoReCaGastronomiaDołącz jako kucharz do zespołu KATO PIZZA! Praca w sercu Katowic czeka na Ciebie :)
    Dołącz jako kucharz do zespołu KATO PIZZA! Praca w sercu Katowic czeka na Ciebie :)
    HoReCa
    KATO PIZZA

    KATO PIZZA

    Katowice
    1 296 - 1 556 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Gotowanie

    Mile widziane

    dobra organizacja pracy

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • przygotowywanie posiłków zgodnie z recepturami i standardami restauracji
    • dbanie o porządek na stanowisku pracy
    • sumienne wykonywanie powierzonych zadań

    Nasze wymagania

    • lubisz pracę z klientami
    • dobrze czujesz się w pracy w zespole
    • znasz język polski na poziomie komunikatywnym
    • dyspozycyjność
    • sumienność, odpowiedzialność i zaangażowanie
    • punktualność

    To oferujemy

    • Szkolenie na potrzeby zajmowanego stanowiska
    • Realizacja swoich kreatywnych pomysłów kulinarnych
    • Pracę w miłej atmosferze :)
    • Zniżki na posiłki poza godzinami pracy
    • Elastyczny grafik
    • Terminowa wypłata
    • Darmowy posiłek w pracy :)

    Mile widziane:

    • Status studenta

    O nas

    Kato Pizza - Chrupiąca klasyka z Detroit w sercu Katowic!

    Szukasz pracy z charakterem? Dołącz do Kato Pizza i zostań częścią prawdziwej amerykańskiej legendy!

    Kim jesteśmy?

    • Pierwszą w Katowicach pizzerią serwującą autentyczną pizzę w stylu Detroit

    • Miejscem, gdzie kwadratowe, chrupiące i puszyste pizze królują na blaszkach

    • Pasjonatami, którzy przywieźli kawałek Motor City prosto na Śląsk

    Co nas wyróżnia?

    • Oryginalne przepisy prosto z Detroit

    • Grube, chrupiące ciasto z karmelizowanym serem na krawędziach

    • Soczyste dodatki układane od brzegu do środka

    • Unikalne połączenie smaków, które pokochali już Katowiczanie

    U nas nie tylko pracujesz - stajesz się ambasadorem kultowej pizzy z Detroit! Szukamy ludzi z pasją, energią i uśmiechem. Nieważne czy masz doświadczenie, czy to Twój pierwszy krok w gastronomii - jeśli kochasz dobrą pizzę i świetną atmosferę, jest tu miejsce dla Ciebie!

    Gotowy, by tworzyć historię kulinarną Katowic? Dołącz do Kato Pizza i pomóż nam szerzyć miłość do chrupiącej klasyki z Detroit!

    1 296 - 1 556 USD