• Wszystkie ofertySzamotułyMarketingMarketingKoordynator ds. Marketingu
    Koordynator ds. Marketingu
    new
    Marketing
    Kingspan Water&Energy Sp. z o.o.

    1 685 - 1 945 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    digital marketing

    eventy

    Badania Rynkowe

    social media

    Content Marketing

    SEO

    CMS

    Google Ads

    Opis stanowiska

    Jako Koordynator ds. Marketingu będziesz odpowiedzialny za dostosowanie i wykonanie planu marketingowego, który jest zgodny z celami biznesowymi, a także wszystkimi kluczowymi interesariuszami. Będziesz osobą odpowiedzialną za tworzenie materiałów marketingowych na całą Europę, działając jako wsparcie dla zespołu handlowego oraz pełniąc fundamentalną rolę w zwiększaniu świadomości i rozwoju komercyjnego na kluczowych rynkach.

    Ponadto będziesz odpowiadać za działania digital marketingowe na wszystkich kluczowych platformach – strona WWW, social media, płatne kampanie reklamowe wraz z raportowaniem wyników, rozwój e-commerce, a wszystko to, by kontynuować naszą cyfrową transformację. Jeśli masz pasję do marketingu, potrafisz kwestionować status quo, a do tego jesteś pozytywną, energiczną osobą, która ma nieszablonowy sposób myślenia i czujesz się jak ryba w wodzie w dynamicznym środowisku pracy, nie wahaj się i aplikuj już dziś!

    Miejsce pracy: Rokietnica, Topolowa 5.

    Jeśli:

    • masz pasję do marketingu,
    • w social mediach czujesz się jak ryba w wodzie,
    • deadline’y i KPI nie są Ci straszne,
    • masz lekkie pióro, zmysł estetyczny i oko do detali,
    • śledzisz internetowe trendy i jesteś osobą otwartą na nieustanne zmiany w branży,
    • to ta praca jest dla Ciebie!

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Prowadzenie działań marketingowych na kluczowych rynkach europejskich zgodnie z planem marketingowym i powierzonym budżetem
    • Opracowywanie skutecznych materiałów marketingowych online i offline wraz z ich lokalizacją zgodnie z rynkowymi potrzebami – m.in. ulotek, katalogów, prezentacji, reklam, grafik, video, contentu na stronę WWW wraz z jego optymalizacją pod kątem SEO, działań PR i social media
    • Zapewnienie zgodności wszystkich materiałów marketingowych z regulacjami rynkowymi
    • Działania digital marketingowe w celu usprawnienia kontaktu klienta z marką, z naciskiem na rozwój kanałów e-commerce
    • Planowanie i koordynacja wydarzeń - targi, konferencje, wystawy, szkolenia
    • Współpraca z kluczowymi klientami i dbanie o utrzymanie pozytywnych relacji, zarządzanie pracą agencji, dostawców i freelancerów
    • Współpraca i koordynacja działań promocyjnych z influencerami/mikroinfluencerami
    • Stałe wsparcie marketingowe dla europejskiego zespołu handlowego, a także zespołu technicznego, obsługi klienta i HR
    • Przeprowadzanie badań rynkowych

    WYMAGANIA:

    • 3+ lat doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku z obszaru marketingu, preferowane kompetencje nabyte podczas pracy w międzynarodowym środowisku
    • Mile widziane wykształcenie z zakresu marketingu, zarządzania lub dziedzin pokrewnych
    • Multitasking, umiejętność organizacji własnej pracy zgodnie z ustalonymi priorytetami i pod presją czasu
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języków niemieckiego i/lub francuskiego będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość Google Analytics 4, Google Data Studio, CMS, narzędzi SEO (Moz, Hotjar, SEMrush), Facebook/LinkedIn Ads, Google Ads, podstawy HTML
    • Mile widziane doświadczenie w rozwoju kanałów e-commerce popartym sukcesami

    OFERUJEMY:

    • Ciekawą pracę pełną wyzwań w międzynarodowym środowisku
    • Umowę o pracę u stabilnego pracodawcy, dającego możliwość inicjowania własnych projektów
    • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe, program emerytalny, świadczenia socjalne i rozwój zawodowy
    • Budżet na rozwój osobisty (szkolenia, prasa branżowa, konferencje, webinary)
    • Premię roczną uzależnioną od wyników
    1 685 - 1 945 USD