• Wszystkie ofertyGdańskSprzedażPraca w sklepieKierownik Salonu Stacjonarnego
    Kierownik Salonu Stacjonarnego
    Sprzedaż
    Klient Rocket Jobs

    1 867 - 2 593 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 867 - 2 593 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    Microsoft Office Excel

    Opis stanowiska

    Od wielu lat działamy w branży dóbr luksusowych, tworząc wyjątkowe produkty, które przynoszą niezapomniane emocje i stają się pięknymi pamiątkami na lata. Jako jeden z najszybciej rozwijających się brandów omnichannelowych w Polsce, oferujemy unikalną okazję dołączenia do naszego zespołu na stanowisku Kierownika Salonu Stacjonarnego.

    Szukamy osoby z pasją, która nie tylko wesprze nas w dalszym dynamicznym rozwoju, ale także wniesie własne pomysły i energię, przyczyniając się do budowania jeszcze silniejszej marki.

    Twoje główne obowiązki:

    • Odpowiedzialność za codzienne funkcjonowanie salonu i efektywne zarządzanie zespołem,
    • Monitorowanie wyników sprzedaży, podejmowanie działań korygujących i dbanie o pozytywny wizerunek marki,
    • Tworzenie trwałych relacji z klientami poprzez doradztwo oraz wsparcie online,
    • Koordynacja pracy zespołu, wspieranie motywacji pracowników oraz ich rozwój zawodowy,
    • Zapewnienie, że procedury firmy są ściśle przestrzegane, a obsługa klienta jest na najwyższym poziomie,
    • Tworzenie grafików pracy, zestawień i raportów,
    • Selekcja i wprowadzanie nowych członków zespołu.

    Czego oczekujemy?

    • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym: idealnie w handlu detalicznym, preferowane w branży dóbr luksusowych,
    • Umiejętności zarządzania zespołem, talent do motywowania pracowników i organizacji ich pracy,
    • Zdolność do planowania i realizacji krótko- i długoterminowych celów sprzedażowych,
    • Wysoka jakość obsługi klienta i umiejętność budowania trwałych relacji,
    • Biegłość w obsłudze MS Office, łatwe poruszanie w Excelu,
    • Zorientowanie na osiągnięcie celu i wdrażanie nowych pomysłów.

    Co oferujemy?

    • Stała współpraca i możliwość rozwoju w środowisku dóbr luksusowych.
    • Możliwość pracy w szybko rozwijającej się, globalnej firmie e-commerce w niszowej branży,
    • Realny wpływ na rozwój firmy i zespołu,
    • Stabilne zatrudnienie na wybranym przez Ciebie typie umowy,
    • Karta sportowa Medicover Sport,
    • Otwarte i wspierające środowisko pracy.

    Jeśli jesteś osobą pełną pasji, z doświadczeniem w zarządzaniu zespołem i dążeniem do perfekcji, czekamy na Ciebie! Dołącz do nas i wspólnie kreujmy przyszłość marki, która wyznacza standardy na rynku dóbr luksusowych.

    1 867 - 2 593 USD

    B2B