• Wszystkie ofertySzczecinHRPayrollSpecjalista ds. kadr i płac
    Specjalista ds. kadr i płac
    new
    HR
    Klient Rocketjobs.pl

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    Microsoft Office

    podatek dochodowy

    dobra organizacja pracy

    Enova365

    ubezpieczenia społeczne

    odpowiedzialność

    prawo pracy

    Opis stanowiska

    Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. kadr i płac

    Zakres obowiązków:

    • Kompleksowa obsługa kadrowo – płacowa pracowników firmy
    • Naliczanie wynagrodzeń (umowy o pracę, umowy cywilnoprawne)
    • Sporządzanie listy płac
    • Sporządzanie deklaracji i formularzy rozliczeniowych do ZUS i US
    • Aktualizacja danych pracowników w systemie Enova

    Nasze wymagania:

    • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, podatku dochodowego i ubezpieczeń społecznych
    • Bardzo dobra znajomość systemu Enova
    • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel)
    • Dobra organizacja i zarządzanie czasem pracy, odpowiedzialność, umiejętność współpracy z zespołem

    To oferujemy:

    • Umowa o pracę na pełny etat (po 6 miesiącach na czas nieokreślony)
    • Pracę w dużej firmie o ugruntowane pozycji na rynku
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Godziny pracy od 8 do 16
    • Po okresie wdrożenia pracę w systemie częściowo zdalnym (2 dni w tygodniu pracy w biurze)
    • Pakiet benefitów pozapłacowych

    Numer kontaktowy:

    Łódź 📞 790237338

    Jelcz-Laskowice 📞 574398078

    Szczecin 📞 574398069

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).