• Oferty
  • Wszystkie ofertyKrakówFinanseKsięgowośćKsięgowa/Księgowy
    Księgowa/Księgowy
    new
    Finanse
    KMGC

    KMGC

    Kraków
    1 815 - 2 593 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 815 - 2 593 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    księgi rachunkowe

    KPiR

    Płatnik

    COMARCH ERP OPTIMA

    Microsoft Office

    kadry i płace

    VAT

    CIT

    Opis stanowiska

    Księgowa/Księgowy – praca w profesjonalnym biurze rachunkowym KMGC

    Kluczem do sukcesu jest dopasowanie człowieka do firmy i zadań na stanowisku pracy. Wiemy dokładnie, jaki człowiek pasuje do naszej firmy i jakie cechy musi posiadać, aby odnosić w niej sukces. Nie chcemy pierwszego lepszego księgowego/księgowej. Szukamy osoby, która z pełnym przekonaniem mogłaby o sobie powiedzieć:

    • Dbam o każdy szczegół i skrupulatnie analizuję dokumenty finansowe, co pozwala mi unikać błędów i zapewnia zgodność z przepisami,
    • Mam pełną kontrolę nad dokumentacją księgową moich klientów, dzięki czemu mogą oni skupić się na prowadzeniu swoich firm bez obaw o finanse,
    • Cenię sobie precyzję i terminowość – zawsze dostarczam kompletne raporty i deklaracje podatkowe na czas,
    • Praca w dynamicznym środowisku księgowości jest dla mnie wyzwaniem, które z przyjemnością podejmuję każdego dnia,
    • Jestem elastyczny i potrafię adaptować się do zmieniających się przepisów oraz dynamicznych sytuacji w firmie.

    Kim jesteśmy?

    KMGC to profesjonalne biuro rachunkowe z siedzibą w Krakowie, prowadzone przed księgowych działających w branży od ponad 8 lat. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze księgowej firm, pomagając przedsiębiorcom skupić się na rozwijaniu ich biznesów. Dzięki naszemu zaangażowaniu i wiedzy, zapewniamy najwyższą jakość usług, w tym prowadzenie pełnej księgowości, rozliczenia z ZUS oraz doradztwo podatkowe. Stale współpracujemy z kancelarią prawną, co umożliwia nam wsparcie w zakładaniu spółek i sporządzaniu niezbędnych uchwał.

    Księgowa/Księgowy: Prowadzenie pełnej i uproszczonej księgowości dla klientów biura KMGC, w tym małych, średnich i dużych  przedsiębiorstw o różnorodnym profilu działalności.

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT).
    • Przygotowywanie analiz i zestawień finansowych
    • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi
    • Kontrola i weryfikacja dokumentów księgowych
    • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych
    • Współpraca z instytucjami finansowymi oraz organami podatkowymi
    • Monitorowanie zmian w przepisach podatkowych i księgowych

    Wymagania:

    • Minimum kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Księgowej/Księgowego
    • Znajomość przepisów prawa podatkowego oraz rachunkowości
    • Umiejętność pracy z programem księgowym Comarch ERP Optima
    • Znajomość MS Office, w szczególności Excel
    • Dokładność, rzetelność oraz umiejętność analitycznego myślenia
    • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, finansów lub pokrewne
    • Dokładność, sumienność oraz dobra organizacja pracy.
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
    • Znajomość języka Angielskiego na poziomie co najmniej B2

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub model B2B
    • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych kwalifikacji.
    • Możliwość awansu w strukturach firmy.
    • Przyjazną atmosferę w młodym dynamicznym zespole
    • Imprezy integracyjne
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej
    • Pakiet sportowy
    • Pyszna kawa

    Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV oraz list motywacyjny, odpowiadając na pytanie:

    „Czego oczekujesz od pracodawcy, aby efektywnie realizować swoje zadania?”

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: biuro@kmgc.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać „Aplikacja na stanowisko Księgowej/Księgowego”

    Dodatkowo prosimy o dodanie następujących informacji:

    - Liczba lat doświadczenia zawodowego w księgowości.

    - Specjalizacja lub obszar księgowości, w którym posiadasz największe doświadczenie.

    - Obszary, w których chciałbyś/abyś rozwijać się zawodowo.

    1 815 - 2 593 USD

    B2B