• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażPraca w sklepieDoradca Klienta, Warszawa, Sadyba Best Mall
    Doradca Klienta, Warszawa, Sadyba Best Mall
    Sprzedaż
    KODANO

    KODANO

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż bezpośrednia
    praca w zespole
    empatia
    sumienność

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Kodano Optyk to sieć salonów optycznych, która powstała, by ułatwiać klientom wybór najlepszych i najwygodniejszych okularów korekcyjnych i słonecznych w bardzo atrakcyjnych cenach.

    Kodano Optyk należy do grupy Kodano S.A. operatora największego w Polsce i Europie Centralnej sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi i płynami do ich pielęgnacji. Od ponad 20 lat pomagamy klientom dbać o ich oczy oraz kupować soczewki kontaktowe, okulary korekcyjne i słoneczne w wygodny i oszczędny sposób.

    Jeśli szukasz nowych wyzwań i rozwoju zawodowego oraz chcesz mieć realny wpływ na swoją karierę, dołącz do naszej firmy i zacznij pracę w bardzo dynamicznej branży.

    Twój zakres obowiązków

    • aktywna sprzedaż okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych, soczewek kontaktowych oraz akcesoriów optycznych
    • dbanie o asortyment i ekspozycję w salonie sprzedażowym
    • obsługa posprzedażowa Klienta
    • zachowanie najwyższego standardu obsługi

    Nasze wymagania

    • najważniejszy jest dla nas Zespół, więc oczekujemy umiejętności pracy w Zespole
    • komunikacyjność - zależy nam na prokliencka postawie i otwartości na ludzi
    • chęć zdobywania nowej wiedzy oraz rozwoju
    • dyspozycyjność (praca na cały etat, w tym również w weekendy)
    • posiadanie doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej (praca na celach sprzedażowych)

    To oferujemy

    • umowę o pracę i perspektywę długiej współpracy
    • wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjną prowizję, zależną od Twoich predyspozycji sprzedażowych
    • szeroki pakiet benefitów dla Ciebie oraz Twojej rodziny w ramach platformy multikafeteryjnej
    • szkolenia dopasowane do Twoich aktualnych umiejętności (bardzo częste - minimum raz w miesiącu, które prowadzone są przez naszych Trenerów)
    • konkursy sprzedażowe
    • atrakcyjne rabaty na okulary dla Pracowników
    • możliwość rozwoju (gdy potrzebujemy obstawić wyższe stanowiska, zawsze najpierw rozglądamy się wśród "swoich")

    Dlaczego warto z nami pracować?

    • Będziesz miał wpływ na swój realny rozwój w innowacyjnej firmie, która jest nową marką w branży optycznej. Praca w naszej firmie, ze względu na niszową branżę to także wyzwania dające poczucie satysfakcji zawodowej, ale też osobistej.
    • W naszej firmie nie liczą się jedynie relacje czysto biznesowe, tworzymy dobrą atmosferę pracy poprzez organizację regularnych spotkań, wyjazdów i atrakcji teambuildingowych.
    • Stale podnosimy jakość naszej komunikacji w zespole organizując wspólne inicjatywy integracyjne.

    Zapraszamy Cię do uczestniczenia w rozwoju bardzo dynamicznej branży optycznej.

    Wierzymy, że to właśnie ludzie są naszym najcenniejszym kapitałem, dlatego stawiamy sobie ambitne cele, które mają za zadanie wspierać rozwój zawodowy i osobisty każdego pracownika.