• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażPraca w sklepieKierownik Salonu, Warszawa, Promenada
    Kierownik Salonu, Warszawa, Promenada
    Sprzedaż
    KODANO

    KODANO

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    praca z klientem
    zarządzanie zespołem
    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Kodano Optyk to sieć salonów optycznych, która powstała, by ułatwiać klientom wybór najlepszych i najwygodniejszych okularów korekcyjnych i słonecznych w bardzo atrakcyjnych cenach.

    Kodano Optyk należy do grupy Kodano S.A. operatora największego w Polsce i Europie Centralnej sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi i płynami do ich pielęgnacji. Od ponad 16 lat pomagamy klientom dbać o ich oczy oraz kupować soczewki kontaktowe, okulary korekcyjne i słoneczne w wygodny i oszczędny sposób.

    Obecnie rozwijamy intensywnie sieć nowoczesnych salonów optycznych i poszukujemy osób do pracy na pełen etat na stanowisku Kierownik Salonu.

    Jeśli szukasz nowych wyzwań i rozwoju zawodowego oraz chcesz mieć realny wpływ na swoją karierę, dołącz do naszej firmy i zacznij pracę w bardzo dynamicznej branży.

    Twój zakres obowiązków

    • Zarządzanie zespołem salonu i motywowanie go do osiągania najlepszych wyników,
    • Zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klienta w Twoim przyszłym salonie,
    • Wspieranie oraz rozwijanie Twojego zespołu,
    • Realizacja celów sprzedażowych salonu,
    • Codzienna organizacja pracy zespołu,
    • Wdrażanie standardów firmy i dbanie o wizerunek salonu.

    Nasze wymagania

    • Otwartość i gotowość do pracy z Klientem,
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w sprzedaży,
    • Motywacja do osiągania wysoko postawionych celów sprzedażowych,
    • Umiejętności planowania, organizacji pracy własnej oraz zespołu.

    Mile widziane

    • Łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów,
    • Chęć i gotowość do ciągłego rozwoju,
    • Znajomość branży optycznej będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagana – wszystkiego Cię nauczymy!

    To oferujemy

    • Umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,
    • Stabilne zatrudnienie ze stałym wynagrodzeniem podstawowym,
    • Szeroki pakiet benefitów dla Ciebie oraz Twojej rodziny w ramach platformy multikafeteryjnej,
    • Atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od wyników sprzedażowych Twojego salonu,
    • Szkolenia i duże możliwości rozwoju w nowoczesnej sieci na polskim rynku optycznym,
    • Bieżące wsparcie naszych Trenerów Sprzedaży oraz Optyki,
    • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,
    • Konkursy sprzedażowe,
    • Atrakcyjne rabaty na okulary dla Pracowników,
    • Równość i jasne zasady pozwalające na dużą samodzielność w działaniu,
    • Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze – możesz liczyć na partnerstwo i otwartość.