• Wszystkie ofertyCzęstochowaMarketingSocial mediaSpecjalista ds. social mediów i marketingu
    Specjalista ds. social mediów i marketingu
    Marketing
    Kogen

    Kogen

    Częstochowa
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    kreatywność

    skuteczna komunikacja

    social media

    pomysłowość

    dobra organizacja pracy

    marketing

    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Cześć!

    Jesteśmy polską, rodzinną firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą zaawansowanych, japońskich suplementów diety.

    W trakcie naszych naukowych podróży do Japonii, zainspirowaliśmy się harmonijną i pragmatyczną dbałością Japończyków o własne samopoczucie i zdrowie i zapragnęliśmy, aby te rozwiązania były powszechnie dostępne dla nas wszystkich.

    Szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu i wesprze nas w działaniach marketingowych.

    Czym się będziesz zajmować?

    • prowadzeniem naszych profili firmowych na instagramie, facebooku, linkedinie,

    • tworzeniem prostych treści do publikacji – postów/krótkich filmów wideo,

    • planowaniem harmonogramu publikacji oraz dbaniem o jego regularną realizację,

    • organizacją eventów online – konkursy, live’y, webinary i inne działania mające na celu zaangażowanie społeczności,

    • monitorowaniem podstawowych wyników działań w mediach społecznościowych – raportowanie wyników i sugerowanie prostych optymalizacji,

    • utrzymywaniem relacji z obserwatorami – odpowiadanie na komentarze i wiadomości na profilach firmowych,

    • koordynowaniem działań marketingowych – współpraca z zespołem, grafikami, copywriterami, drukarniami i innymi podwykonawcami,

    • organizacją naszej obecności na targach – czyli planowanie, koordynacja i nadzór nad przygotowaniem stoisk na targi i wydarzenia branżowe.

    Czego wymagamy?:

    • znajomości instagrama, facebooka, linkedina i tego jak powinny funkcjonować tam profile firmowe,

    • umiejętności tworzenia krótkich treści do zamieszczenia na w.w platformach,

    • umiejętności tworzenia prostych grafik w Canvie,

    • nie wymagamy dużego doświadczenia w marketingu, z naszej perspektywy ważniejsze są chęci do nauki i zainteresowanie tematami, które poruszamy (np. szeroko pojęty zdrowy styl życia), 😊

    • komunikatywności i umiejętności organizacyjnych - do twoich obowiązków należeć będzie komunikacja z innymi osobami zaangażowanymi w naszą firmę i często koordynacja działań zespołu,

    • wyczucia estetyki. 😊

    Co oferujemy?

    • umowę o pracę,

    • sprawczość i realny wpływ na rozwój firmy.

    • mIłą atmosferę w naszym biurze w Częstochowie, 😊

    • zniżkę na nasze suplementy,

    • możliwość rozwoju.

    Jeżeli czujesz, że praca z nami byłaby dla Ciebie odpowiednia i interesują Cię tematy, które poruszamy, czekamy na Twoje CV.

    Do zobaczenia!