• Wszystkie ofertyWarszawaSupportKoordynator/Koordynatorka Spotkań Online - Twoje Miejsce w Zespole Ekspertów!
    Koordynator/Koordynatorka Spotkań Online - Twoje Miejsce w Zespole Ekspertów!
    Support
    Kompan.pl Sp. z o.o.

    Warszawa
    1 298 - 2 337 USDBrutto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    CRM

    skuteczna komunikacja

    dobra organizacja pracy

    Mile widziane

    social media

    Google Ads

    e-commerce

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Od ponad 20 lat pomagamy firmom zdobywać przewagę w świecie marketingu internetowego. Nasze działania sprawiają, że marki są bardziej widoczne w sieci, a ich budżety marketingowe są inwestowane mądrze i efektywnie. Zwiększamy sprzedaż, wspieramy transformację cyfrową e-commerce i tworzymy kampanie reklamowe, z których jesteśmy dumni. Naszym priorytetem jest słuchanie i doradzanie Klientom podczas spotkań online.

    Obecnie poszukujemy osoby, która z pasją i profesjonalizmem będzie umawiać i koordynować realizację spotkań online z najbardziej dynamicznymi firmami w Polsce.

    Zakres obowiązków:

    • Nawiązywanie kontaktów: Telefoniczne umawianie spotkań online z kluczowymi firmami na polskim rynku.
    • Skuteczna komunikacja: Zarządzanie relacjami z Klientami za pośrednictwem systemu CRM.
    • Wsparcie sprzedaży: Współpraca z działem sprzedaży w realizacji ambitnych celów biznesowych.

    Nasze wymagania:

    • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne: Czerpanie satysfakcji z rozmów telefonicznych z Klientami.
    • Motywacja i odpowiedzialność: Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.
    • Chęć rozwoju: Gotowość do pracy w biurze oraz uczestnictwa w szkoleniach, które podniosą Twoje kompetencje.

    To oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie: Stabilna podstawa oraz premie uzależnione od wyników.
    • Rozwój zawodowy: Wsparcie i cykl szkoleń z zakresu komunikacji, Google Ads, SEO, Social Media.
    • Przyjazne środowisko pracy: Praca w zespole, gdzie wszyscy się lubią i wzajemnie wspierają.
    • Elastyczność: Możliwość pracy na niepełny etat, dostosowanej do Twoich potrzeb.

    Jeśli jesteś osobą, która potrafi przebić się przez recepcję, zdobyć zaufanie rozmówcy i zorganizować spotkanie z decyzyjną osobą, czekamy właśnie na Ciebie! Dołącz do nas i twórz przyszłość marketingu internetowego razem z nami.

    1 298 - 2 337 USD

    Dowolna