• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingPerformance (SEM)Specialista/tka ds. kampanii PPC
    Specialista/tka ds. kampanii PPC
    Marketing
    kompan.pl Sp.z o.o.

    1 558 - 2 337 USDBrutto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    digital marketing
    social media
    Google Ads

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Jesteśmy jednym z liderów rynku reklamy internetowej w Polsce. Działamy nieprzerwanie od 20 lat i realizujemy skuteczne projekty Google Ads, Facebook, Tiktok, LinkedIN, we wszystkich obszarach. Szukamy specjalisty/ki, który swą wiedzą wspomoże nasz dział realizacji kampanii reklamowych. Jeśli masz doświadczenie z przygotowywaniem i wdrażaniem strategii kampanii w tym kanale, szukamy właśnie Ciebie!

    Jako Specjalista będziesz:

    • przygotowywał i wdrażał skuteczne strategie kampanii online
    • szukał, testował i wdrażał nowe metody targetowania i optymalizacji, osiągając jak najlepsze wyniki;
    • przygotowywał wnikliwe analizy, wyciągał wnioski i przekazywał rekomendacje z prowadzonych działań;
    • stale się rozwijał!

    Oczekujemy, że posiadasz:

    • minimum roku doświadczenia w prowadzeniu kampanii digitalowych
    • swobodę w poruszaniu się po typowych panelach reklamowych
    • zdolności analityczne
    • bardzo dobrą znajomość trendów związanych z reklamą internetową;
    • mile widziana biegła znajomość języków ukraińskiego lub rosyjskiego

    Z naszej strony oferujemy Ci:

    • rozwój kompetencji związanych z realizacją zaawansowanych kampanii
    • komfortowe warunki pracy;
    • wsparcie pakietem szkoleniowym;

    Nasze biuro mieści się w Warszawie na Puławskiej 233, przy metrze Służew.

    1 558 - 2 337 USD

    Dowolna