• Wszystkie ofertyŚwidnikInżynieriaInneAdministrator Budynku
    Administrator Budynku
    new
    Inżynieria
    Kostal Automotive Poland

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    BMS

    Uprawnienia SEP (G1,2,3)

    język angielski

    Opis stanowiska

    Jesteśmy Grupą KOSTAL, globalną, niezależną firmą rodzinną z siedzibą w Niemczech, która opracowuje i  produkuje zaawansowane technologicznie produkty elektroniczne i mechatroniczne. W 46 lokalizacjach w 20 krajach  ponad 19 000 pracowników pracuje elastycznie, kompetentnie i blisko klienta.

    Specjalnością KOSTAL Automotive jest rozwój i produkcja zaawansowanych technologicznie komponentów  elektronicznych, elektromechanicznych i mechatronicznych dla przemysłu motoryzacyjnego

    W ramach naszej strategii rozwoju budujemy nowy zakład produkcyjny o większej zdolności produkcyjnej.

    Zakład ten koncentruje się na wydajnym wytwarzaniu, wykorzystywaniu i magazynowaniu energii, aby rozwijać  naszą działalność i promować rozwój przyjaznych dla środowiska i zrównoważonych technologii o mniejszym  wpływie na środowisko.

    Zostań częścią zespołu KOSTAL już teraz i ciesz się wyjątkową kulturą pracy!

    Zadania na stanowisku:

    ∙ Utrzymywanie nieruchomości i otoczenia w odpowiednim stanie technicznym, poprzez:  o administrowanie całą infrastrukturą i mediami w budynku:

    - samodzielne dokonywanie przeglądu stanu nieruchomości i reagowanie na bieżące potrzeby,

    - planowanie harmonogramów prac utrzymania nieruchomości – przeglądy, konserwacje i inne,

    - koordynowanie przeglądów, pomiarów, remontów i innych prac serwisowych dotyczących  nieruchomości, sprawowanie nadzoru nad pracami firm serwisowych,

    - samodzielne wykonywanie prostych prac naprawczych,

    - sprawdzanie rozliczeń dotyczących administrowania nieruchomości,

    - analizowanie kosztów utrzymania budynku i rekomendowanie działań.

    ∙ Współpraca z dostawcami usług i parku przemysłowego:

    - rekomendowanie dostawców usług,

    - uczestniczenie w negocjacjach umów handlowych i samodzielne prowadzenie negocjacji na temat  drobnych prac,

    - harmonogramowanie prac i egzekwowanie wykonania.

    ∙ Administrowanie flotą samochodową firmy;

    ∙ Koordynowanie magazynu części zamiennych:

    - Składanie zamówień na materiały i części zapasowe,

    - Wprowadzanie produktów na magazyn, kontrola stanów magazynowych (wejścia i wyjścia),

    - Koordynowanie magazynu pod względem systemowym i porządkowym,

    - Branie udziału przy inwentaryzacji

    Czego oczekujemy od kandydata:

    ∙ Wykształcenia technicznego,

    ∙ 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,

    ∙ Szerokiej wiedzy z zakresu przepisów prawnych użytkowania budynków,

    ∙ Znajomości szczegółowych zasad eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci,

    ∙ Rozumienia zasad automatyki i systemu zarządzania budynkiem (BMS),

    ∙ Doświadczenia w przygotowaniu budynku do audytu energetycznego,

    ∙ Uprawnienia SEP (G1,2,3),

    ∙ Znajomości języka angielskiego na poziomie B1.

    Dodatkowo oczekujemy:

    ∙ Otwartej i efektywnej komunikacji z pracownikami i partnerami biznesowymi

    ∙ Umiejętności dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów

    ∙ Odpowiedzialności i sumienności

    Oferujemy:

    ∙ Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie produkcyjnej będącej liderem branży motoryzacyjnej ∙ Pracę w systemie 1 zmianowym z możliwością elastycznego rozpoczęcia pracy

    ∙ Nowo budowany system benefitów (karty medyczne LuxMed)

    ∙ Długofalową współpracę z możliwością rozwoju zawodowego w strukturach KOSTAL Group ∙ Pracę w systemie SAP (4Hana)