• Wszystkie ofertyPoznańHoReCaGastronomiaPracownik Lokalu — Kura Warzyw (Poznań)
    Pracownik Lokalu — Kura Warzyw (Poznań)
    new
    HoReCa
    Kura Warzyw

    Kura Warzyw

    Poznań
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    odpowiedzialność

    praca w grupie

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Cześć!

    Jesteśmy Kura Warzyw — Gemüse Kebap®. Działamy od 6 lat. Mamy 6 lokali w Poznaniu i w Warszawie. Tworząc autorskie kebaby, robimy rewolucję na tym rynku i pokazujemy, że kebap może być premium. Zostaliśmy wielokrotnie nagrodzeni w rankingach gastronomicznych. Relacje z naszymi Gośćmi są dla nas tak samo ważne jak relacje w zespole.

    W związku z rozwojem i trwającą ekspansją poszukujemy osoby, która może nam w tym pomóc na stanowisku Kebap Mastera.

    Kebab master odpowiada za jakość doświadczenia gastronomicznego naszych Gości, czyli:

    • przygotowywanie autorskich kebabów,
    • budowanie relacji z Gośćmi,
    • czystość w lokalu,

    Kura oferuje:

    • elastyczny grafik,
    • płatne szkolenia, wsparcie w okresie wdrożenia,
    • atrakcyjną ścieżkę rozwoju: możliwość awansu na Kierownika Zmiany, a
    • następnie Kierownika Lokalu,
    • umowę zlecenie, stawka 28,10 - 28,60 zł/h (brutto), na co składa się
    • podstawa 28,10 + system premiowy (pamiętaj, jeśli jesteś studentem
    • brutto = netto),
    • zniżki pracownicze,
    • system polecania pracowników.

    Kura nauczy Cię:

    • technik sprzedaży sugestywno-relacyjnej,
    • przygotowywać kebaby zgodnie z naszą recepturą,
    • obsługi kasy fiskalnej,
    • sposób zarządzania czasem,
    • wielozadaniowości.

    Dla Kury ważna jest:

    • odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole,
    • dyspozycyjność min. 80 h w miesiącu w tym 2 pełne weekendy,
    • chęć uczenia się i rozwoju,
    • energia i zaangażowanie,
    • uczciwość i wzajemny szacunek.
    • Kura poszukuje osób pełnoletnich.

    Poznaj nas od kuchni: youtube.com/watch?v=6-tIWof8fe0

    Lokale, w których czeka miejsce dla Ciebie:

    • ul. Wrocławska 20

    Jeśli zobaczyłeś w tym ogłoszeniu siebie, to napisz lub zadzwoń!

    #DajSięZrekrutować