• Wszystkie ofertyŁowiczInżynieriaElektronikaPracownik laboratorium wzorcującego
    Pracownik laboratorium wzorcującego
    Inżynieria
    Laboratorium Pomiarowe MUTECH Sp. z o. o. sp.k.

    Łowicz
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    prawo jazdy kat. B

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • realizacja pomiarów zgodnie z procedurami obowiązującymi w laboratorium;
    • opracowanie dokumentacji na podstawie wyników z pomiarów;
    • utrzymanie systemu jakości obowiązującego w laboratorium (zgodnie z normą ISO 17025)
    • pomiary zarówno w siedzibie laboratorium, jak i u Klientów (obszar całego kraju)

    praca przy komputerze (ok 50% czasy pracy)

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie techniczne (średnie / wyższe) mile widziane kierunki: metrologia, mechanika, elektronika, automatyka, elektryka, informatyka lub pokrewne);
    • prawo jazdy kat. B (gotowość do pracy poza siedzibą laboratorium);
    • gotowość do uczestnictwa w szkoleniach poszerzających kompetencje w zakresie wzorcowania aparatury kontrolno-pomiarowej (szkolenia techniczne oraz w obszarze systemu jakości);

    znajomość pakietu MS Office.

    • Laboratorium Pomiarowe MUTECH posiada od 2006 r. akredytację Polskiego Centrum Akredytacji nr certyfikatu: AP-106. Oferujemy usługi wzorcowania przyrządów pomiarowych.
    • Wiedza i doświadczenie naszego personelu oraz zdolności pomiarowe CMC, osiągane dzięki posiadanym wysokiej klasy wzorcom odniesienia, są gwarancją jakości naszych usług.