• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingHead of Marketing
    Head of Marketing
    Marketing
    LaCava Sp. z o.o.

    2 597 - 3 636 USDBrutto miesięcznie - UoP
    2 337 - 3 246 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    digital marketing
    social media
    Content Marketing
    dobra organizacja pracy
    branding
    Angielski

    Opis stanowiska

    LaCava to największa polska palarnia kawy specialty. Od 15 lat tworzymy markę butikowych i unikalnych smakowo kaw o wyjątkowym designie. Tym, co nas napędza jest dostarczanie unikalnego i inspirującego oświadczenia kawy wszystkim entuzjastom małej czarnej. Łączymy pasję do kawy z nowoczesnym podejściem do marketingu.

    Poszukujemy kreatywnej osoby na stanowisko Head of Marketing, która pomoże nam wynieść nasze działania marketingowe na nowy poziom, jest gotowana na wyzwania oraz chce mieć duży wpływ na kształtowanie i rozwój naszego biznesu. Jeśli kochasz marketing i nie wyobrażasz sobie dnia bez kawy, dołącz do naszego zespołu!

    Twoje główne zadania:

    • Tworzenie i wdrożenie strategii marketingowej - opracowanie oraz realizacja długoterminowej strategii działań marketingowych, która zwiększy świadomość i pozycję marki LaCava na rynku.
    • Strategia wdrażania i publikacji kontentu: projektowanie i koordynacja harmonogramu publikacji treści, które angażują i budują lojalność klientów w kanałach digital, takich jak kilka platform SM oraz nasz e-commerce.
    • Zarządzanie tworzeniem i publikacją kontentu: nadzór nad in-housowym tworzeniem treści przez content specjalistę, od koncepcji po publikację, z dbałością o spójność komunikacji oraz jakość materiałów.
    • Dbanie o spójne doświadczenie marki: zapewnienie jednolitego doświadczenia marki w każdym punkcie kontaktu z klientem – od social mediów, przez stronę internetową, po materiały promocyjne.
    • Planowanie i realizacja kampanii promocyjnych: opracowywanie i przeprowadzanie kampanii promocyjnych według kalendarza marketingowego dla produktów, ofert specjalnych oraz wydarzeń branżowych, które skutecznie zwiększają sprzedaż.
    • Analiza efektywności działań i raportowanie: monitorowanie wyników działań marketingowych, analiza kluczowych wskaźników efektywności (KPI) oraz przygotowywanie regularnych raportów.
    • Współtworzenie newslettera: redagowanie i wysyłka angażujących i sprzedających newsletterów z pomocą specjalisty ds. kontentu oraz zewnętrznej agencji od masowych wysyłek wiadomości
    • Szukanie nowych, kreatywnych metod marketingu: eksploracja i wdrażanie innowacyjnych metod dotarcia do nowych klientów oraz wzmacniania relacji z obecnymi.
    • Zarządzanie współpracą z dostawcami usług: koordynacja i nadzór nad współpracą z agencjami reklamowymi, grafikami, drukarniami oraz innymi dostawcami usług.
    • Zarządzanie zespołem marketingu: kierowanie podległym zespołem, motywowanie go do osiągania wspólnych celów oraz rozwijanie jego kompetencji.
    • Współorganizowanie sesji zdjęciowych wewnętrznych z wideo/ fotografem oraz z partnerami zewnętrznymi (agencje, modele, studia produkcyjne)
    • Przygotowywanie i zarządzanie budżetem marketingowym: odpowiedzialność za przygotowanie budżetu działu marketingu oraz jego efektywne zarządzanie.

    Nasze wymagania:

    • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z marketingiem.
    • Doświadczenie w pracy z social mediami, tworzeniem i publikacją kontentu
    • Kreatywność i innowacyjne podejście do marketingu.
    • Masz poczucie estetyki, wyczucie trendów oraz gust
    • Pasjonujesz się marketingiem, brandingiem oraz komunikacją digitalową.
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i w zmieniającym się środowisku
    • Wysoka kultura komunikacji
    • Perfekcyjna znajomość specyfiki różnych social mediów oraz budowania na nich audiencji
    • Dobra znajomość zasad tworzenia angażującego kontentu tekstowego oraz wideo/ fotograficznego
    • Wysoce rozwinięta dyscyplina pracy według kalendarza marketingowego
    • Doskonała organizacja pracy i umiejętność zarządzania wieloma projektami jednocześnie.
    • Umiejętność śledzenia oraz raportowania wyników swojej pracy
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
    • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.
    • Pasja do marketingu i gotowość do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności.

    Co oferujemy:

    • Wynagrodzenie zasadnicze zależne od doświadczenia w przedziale od 10.000 zł brutto do 14.000 zł brutto miesięcznie.
    • Premie roczne + kwartalne zwiększające wynagrodzenie zasadnicze do 3.000 zł brutto
    • Budżet edukacyjny w wysokości 2500 zł netto rocznie na Twój rozwój i edukację
    • Sprawczość, decyzyjność i realny wpływ na rozwój naszego biznesu
    • Praca hybrydowa
    • Praca w nowoczesnym i klimatycznym biurze przy palarni kawy 📌 Wolica, Aleja Katowicka 7
    • Owocowe wtorki, które umilą dzień w biurze.
    • Opieka medyczna/ dentystyczna
    • Karta Multisport i bardzo duże zniżki na firmowe produkty.
    • Służbowy MacBook oraz IPhone.
    • Elastyczne godziny pracy.
    • Dowolną formę zatrudnienia (B2B, umowa o pracę, studencka umowa zlecenie).

    Jeśli czujesz, że to stanowisko jest dla Ciebie, wyślij nam swoje CV.

    Czekamy na Twoje zgłoszenie, aby wspólnie rozwijać markę LaCava!

    2 597 - 3 636 USD

    Umowa o pracę

    2 337 - 3 246 USD

    B2B