• Wszystkie ofertyBiałystokSprzedażSprzedażHandlowiec- branża medyczna
    Handlowiec- branża medyczna
    new
    Sprzedaż
    Level Work

    Level Work

    1 685 - 2 334 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    angielki

    Opis stanowiska

    • obsługa klienta w zakresie sprzedaży produktów medycznych- narzędzia, implanty ortopedyczne,
    • budowanie relacji z Klientami przez skuteczny kontakt telefoniczny i e-mailowy,
    • utrzymywanie kontaktów z klientami krajowymi oraz zagranicznymi,
    • udział w konferencjach oraz targach branżowych w kraju i za granicą.

    Wymagania

    • doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane doświadczenie w branży medycznej)
    • język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
    • gotowość do podejmowania wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych

    Oferujemy

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy po wdrożeniu
    • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00
    • ubezpieczenie grupowe, nagrody finansowe
    • narzędzia pracy: samochód służbowy(do celów służbowych), laptop, telefon
    • możliwość awansu wewnętrznego

    1 685 - 2 334 USD