• Wszystkie ofertyKoszalinSprzedażSprzedaż B2BPrzedstawiciel handlowy woj. zachodniopomorskie
    Przedstawiciel handlowy woj. zachodniopomorskie
    new
    Sprzedaż
    Librus

    Librus

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    sprzedaż

    coldcalling

    dobra organizacja pracy

    negocjacje

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Przedstawiciel handlowy

    woj. zachodniopomorskie

    Forma pracy: hybryda - praca w terenie łączona z pracą zdalną

    Teren: województwo zachodniopomorskie (Koszalin/Białogard/Gryfice)

    DLACZEGO TO WAŻNE STANOWISKO?

    Librus tworzy systemy, które autentycznie zmienią edukację na lepsze. Robiąc coś tak ważnego, chcemy być najlepsi - zróbmy to razem!

    CO BĘDZIESZ U NAS ROBIĆ?

    • nawiązywać kontakt z klientami (częściowo umawiać spotkania)
    • prezentować nasze systemy dyrektorom szkół i właścicielom placówek edukacyjnych
    • sprzedawać oraz negocjować warunki współpracy (podczas spotkań bezpośrednich z klientem oraz telefonicznie)
    • od czasu do czasu – reprezentować firmę na targach i konferencjach, także jako prelegent

    NASI KLIENCI

    • dyrektorzy szkół
    • organizatorzy zajęć pozalekcyjnych

    NASZE PRODUKTY

    • aplikacje dla szkół
    • aplikacja do organizacji zajęć pozalekcyjnych

    CZEGO SZUKAMY U KANDYDATÓW?

    • umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych - serio u nas będziesz sprzedawać!
    • pozytywnej energii i zaangażowania w pracę
    • łatwości w zapamiętywaniu informacji - wdrożenie w prawo oświatowe to wyzwanie
    • bardzo dobrej organizacji pracy - stanowisko po wdrożeniu jest bardzo samodzielne
    • doświadczenia w aktywnej sprzedaży i pozyskiwaniu klientów

    JAK SIĘ U NAS PRACUJE?

    • codziennie odbywasz kilka spotkań – osobiście lub on-line
    • kalendarz spotkań pomaga Ci uzupełniać zespół telemarketerów
    • z naszymi handlowcami współpracujemy na B2B
    • nie lubimy szybkiej, akwizycyjnej sprzedaży - u nas będziesz pełnić rolę doradcy, który buduje wspierające relacje

    Jak wygląda proces rekrutacji?

    1. Wyślij CV korzystając z formularza aplikacyjnego.
    2. Zadzwonimy i umówimy się na dłuższą wideorozmowę.
    3. Potem spotkasz się twarzą w twarz z dyrektorem regionalnym i jeśli rozmowa dobrze się na ułoży,
    4. dostaniesz zadanie sprawdzające, jak szybko uczysz się pracy z programami informatycznymi.
    5. A potem zostaje już tylko decyzja – Twoja i nasza. I dogranie warunków współpracy.

    To jak? Działasz z nami?

    Dołącz do naszego #inspirującego zespołu.