• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaBI & DataAnalityk
    Analityk
    new
    BI & Data
    Lifetube

    Analityk

    Lifetube

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    SQL

    Python

    R

    ETL

    Microsoft Office Excel

    skuteczna komunikacja

    analiza

    Opis stanowiska

    Hey Talent!

    Jesteśmy liderem rynku w zakresie influencer marketingu i ekonomii twórców! Pracujemy z topowymi twórcami dla największych marek, agencji reklamowych i domów mediowych w kraju oraz w Europie. Jesteśmy ekspertami w branży i chętnie dzielimy się naszą wiedzą oraz pasją!

    Teraz poszukujemy kogoś, kto jako Analityk pomoże nam skutecznie zarządzać danymi i usprawniać procesy.

    Może to Ty? :)

    Czym będziesz się zajmować?

    Twoim głównym celem będzie zapewnienie, że dane są dostępne na czas i w odpowiednim miejscu - zarówno dla naszych klientów wewnętrznych jak i zewnętrznych. Zajmiesz się także:

    • analizą i zarządzaniem danymi naszych klientów, w tym topowych twórców, marek i agencji
    • identyfikacją braków lub nadmiaru danych w organizacji, a także oceną ich wartości dla rozwoju firmy
    • optymalizacją procesów związanych z danymi oraz wprowadzaniem nowych rozwiązań - Twój wkład będzie realnie kształtował nasz sposób pracy
    • prowadzeniem bieżących raportów oraz sugerowaniu nowych narzędzi i metod
    • wsparciem procesów decyzyjnych poprzez analizę danych

    Kim jesteś?

    • pasjonatem danych, posiadającym umiejętność łączenia ich z biznesem oraz procesami
    • mówisz i tłumaczysz bazując na danych, jesteś ciekaw jak one przekładają się na biznes
    • masz już doświadczenie w zakresie analizy danych i procesów, ale nadal chcesz się w tym obszarze rozwijać
    • wiesz jak działają worksheets / excel, ale Ci to nie wystarcza na wdrożenie Twoich pomysłów
    • rozumiesz jak działają relacyjne bazy danych, wiesz co to proces ETL i jakie narzędzia są potrzebne do przetwarzania dużej ilości danych
    • znasz przynajmniej podstawy jednego z języków programowania (SQL/Python/R)
    • wiesz w jaki sposób wizualizować dane, nie tylko w Power Poincie
    • jesteś w trakcie studiów lub już posiadasz wykształcenie wyższe

    Na co możesz liczyć z naszej strony?

    • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do Twoich kompetencji i doświadczenia
    • możliwości rozwoju (awansu, specjalizacji lub poszerzania kompetencji),
    • dużą samodzielność i wsparcie w realizacji własnych pomysłów
    • nową dawkę wiedzy, możliwości udziału w konferencjach i szkoleniach branżowych
    • służbowy komputer, telefon i wszystkie inne niezbędne narzędzia do pracy
    • pracę w modelu hybrydowym - 3 razy w tygodniu (w tym w poniedziałki i środy) spotykamy się w biurze, ale nasza siedziba jest otwarta zawsze, jeśli będziesz tego potrzebować
    • krótszy dzień pracy - w piątki pracujemy tylko do 15!
    • zniżki do teatrów oraz dostęp do platformy kafeteryjnej z takimi benefitami jak: opieka medyczna, multisport, zniżki na zakupy, szkolenia i wiele innych

    Grupa Lifetube Sp. z o.o. - należy do grupy kapitałowej Mediacap i jest liderem rynku influencer marketingu i ekonomii twórców. Pod naszym skrzydłami rozwija się 62% branży, a twórcy zrzeszeni w sieci odpowiadają za ponad 12% oglądalności całego YouTube’a w Polsce. Ponad 800 zrzeszonych kanałów generuje miesięcznie ok. 1 miliard wyświetleń oraz czas oglądania w wysokości 5 miliardów minut.