• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaFinanseAnalizaFinancial Analyst
    Financial Analyst
    new
    Finanse
    Lifetube

    Lifetube

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    finanse

    analiza finansowa

    Excel

    język angielski

    Google Sheets

    Opis stanowiska

    Dołącz do naszego zespołu finansowego i wspieraj nas w podejmowaniu kluczowych decyzji!

    Jesteśmy liderem rynku w zakresie influencer marketingu i ekonomii twórców! Pracujemy z topowymi twórcami dla największych marek, agencji reklamowych i domów mediowych w kraju oraz w Europie. Jesteśmy ekspertami w branży i chętnie dzielimy się naszą wiedzą oraz pasją!

    Teraz poszukujemy kogoś, kto jako Financial Analyst będzie odpowiedzialny za analizę danych finansowych oraz wsparcie w procesach planowania i kontroli finansowej - Twoje analizy będą kluczowe dla zarządzania finansami i długoterminowego rozwoju firmy.

    Twoje zadania obejmą:

    • współtworzenie i wdrażanie strategii finansowej firmy
    • analizę danych finansowych oraz przygotowywanie szczegółowych raportów i prognoz
    • analizę i kontrolę rozliczeń projektów marketingowych
    • udział w tworzeniu budżetów, analizę kosztów, przychodów i planowanie finansowe
    • wspieranie procesów decyzyjnych poprzez dostarczanie precyzyjnych analiz i rekomendacji
    • współpracę z innymi działami firmy w celu zrozumienia wyników finansowych i ich interpretacji

    Czego oczekujemy?

    • wyższego wykształcenia w finansach, ekonomii, rachunkowości, matematyce, statystyce lub kierunku pokrewnym
    • doświadczenia na stanowisku związanym z finansami, analizą danych, rachunkowością lub kontrolingiem
    • znajomości narzędzi analitycznych i zaawansowanej znajomości MS Excel
    • umiejętności analizowania dużych zbiorów danych i wyciągania wniosków
    • dokładności, precyzji oraz umiejętności prezentowania danych
    • proaktywności i zdolności do inicjowania działań optymalizujących procesy finansowe
    • dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmie)
    • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w przygotowywaniu raportów, prognoz, budżetów oraz modeli finansowych

    Co oferujemy?

    • wpływ na rozwój finansowy firmy w szybko rosnącej branży
    • możliwość poznania od kuchni, jak wygląda i funkcjonuje świat influencer marketingu
    • dużą swobodę działania i pełne wsparcie w realizacji Twoich pomysłów
    • wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji i doświadczenia
    • wszystkie niezbędne narzędzia pracy, w tym: komputer, telefon oraz dostęp do systemów IT
    • pracę hybrydową - spotykamy się w biurze w poniedziałki, wtorki i środy, ale nasza przestrzeń jest do Twojej dyspozycji przez cały tydzień
    • skrócone godziny pracy w piątki - pracujemy do 15:00
    • zniżki do teatrów i dostęp do platformy kafeteryjnej z dofinansowaniem opieki medycznej, karty multisport, zniżek na zakupy i więcej!

    Chcesz być częścią dynamicznego świata influencer marketingu i współtworzyć sukces z nami? Aplikuj już dziś i rozwijaj swoją karierę z Lifetube!

    Grupa Lifetube Sp. z o.o. - należy do grupy kapitałowej Mediacap i jest liderem rynku influencer marketingu i ekonomii twórców. Pod naszym skrzydłami rozwija się 62% branży, a twórcy zrzeszeni w sieci odpowiadają za ponad 12% oglądalności całego YouTube’a w Polsce. Ponad 800 zrzeszonych kanałów generuje miesięcznie ok. 1 miliard wyświetleń oraz czas oglądania w wysokości 5 miliardów minut.