• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingMarketingInfluencer Manager
    Influencer Manager
    new
    Marketing
    Lifetube

    Lifetube

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    odpowiedzialność

    kreatywność

    multitasking

    Mile widziane

    CRM

    praca w grupie

    język angielski

    Opis stanowiska

    Hey Talent!

    Jesteśmy liderem rynku w zakresie influencer marketingu i ekonomii twórców! Pracujemy z topowymi twórcami dla największych marek, agencji reklamowych i domów mediowych w kraju oraz w Europie. Jesteśmy ekspertami w branży i chętnie dzielimy się naszą wiedzą oraz pasją!

    Teraz potrzebujemy kogoś, kto nam w tym pomoże! Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Influencer Manager.

    Może to Ty? :)

    Wymagania:

    • znajomość rynku influencer marketingu (twórców internetowych/kampanii reklamowych)
    • znajomość platform społecznościowych (YouTube/TikTok/Instagram etc)
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane, w agencji marketingowej/domu mediowym lub po stronie klienta
    • komunikatywność i samodzielność
    • umiejętność planowania czasu pracy, elastyczność w działaniu i odpowiedzialność
    • mile widziane doświadczenia pośrednio lub bezpośrednio związane ze sprzedażą

    Głównym zadaniem Influencer Managera jest opieka i budowa relacji z influencerami. Stanowisko wiąże się z bieżącym kontaktem z twórcami internetowymi i wsparciem w rozwoju kanałów influencera. Dodatkowo dużym obszarem odpowiedzialności na tym stanowisku jest aktywne pozyskiwanie twórców do współpracy.

    A oprócz tego:

    • management kanałów
    • research i kontakt z potencjalnymi influencerami w kontekście współpracy
    • dbanie o dobre relacje z partnerami firmy
    • przegląd działalności influencerów przed ich pozyskaniem/zaoferowaniem klientowi końcowemu
    • przygotowanie i prezentacja spersonalizowanej oferty dla twórców
    • raportowanie swojej pracy w CRM

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do Twoich kompetencji i doświadczenia
    • możliwości rozwoju (awansu, specjalizacji lub poszerzania kompetencji), dużą samodzielność i wsparcie w realizacji własnych pomysłów
    • nową dawkę wiedzy, możliwości udziału w konferencjach i szkoleniach branżowych
    • służbowy komputer, telefon i wszystkie inne niezbędne narzędzia do pracy
    • pracę w modelu hybrydowym - w każdy poniedziałek i środę spotykamy się w biurze, ale nasza siedziba jest otwarta zawsze, jeśli będziesz tego potrzebować
    • krótszy dzień pracy - w piątki pracujemy tylko do 15!
    • zniżki do teatrów
    • dostęp do platformy kafeteryjnej z takimi benefitami jak: opieka medyczna, multisport, zniżki na zakupy, szkolenia i wiele innych

    Jeśli jesteś osobą, którą cechuje łatwość nawiązywania relacji i umiejętność szukania “złotego środka” - nie czekaj, aplikuj do naszego zespołu! :)

    Grupa Lifetube Sp. z o.o. - należy do grupy kapitałowej Mediacap i jest liderem rynku influencer marketingu i ekonomii twórców. Pod naszym skrzydłami rozwija się 62% branży, a twórcy zrzeszeni w sieci odpowiadają za ponad 12% oglądalności całego YouTube’a w Polsce. Ponad 800 zrzeszonych kanałów generuje miesięcznie ok. 1 miliard wyświetleń oraz czas oglądania w wysokości 5 miliardów minut.