• Wszystkie ofertyPruszkówSprzedażSprzedaż B2BJunior Client Success Specialist
    Junior Client Success Specialist
    new
    Sprzedaż
    Lifetube

    Lifetube

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    CRM

    skuteczna komunikacja

    dobra organizacja pracy

    marketing

    odpowiedzialność

    Mile widziane

    HubSpot

    język angielski

    Opis stanowiska

    Hey Talent!

    Jesteśmy liderem rynku w zakresie influencer marketingu i ekonomii twórców! Pracujemy z topowymi twórcami dla największych marek, agencji reklamowych i domów mediowych w kraju oraz w Europie. Jesteśmy ekspertami w branży i chętnie dzielimy się naszą wiedzą oraz pasją!

    Teraz potrzebujemy kogoś, kto nam w tym pomoże! Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Junior Client Success Specialist.

    Może to Ty? :)

    Wymagania:

    • 1-2 lata doświadczenia na stanowiskach związanych ze sprzedażą w branży mediowej, wydawniczej, reklamowej lub pokrewnej
    • znajomość narzędzi CRM i umiejętność analizy danych sprzedażowych
    • dobre umiejętności komunikacji i prowadzenia negocjacji oraz prezentacji
    • podstawowa znajomość branży influencer marketingu, platform społecznościowych oraz aktualnych trendów
    • orientacja na cele sprzedażowe
    • mile widziana znajomość języka angielskiego

    Obowiązki:

    Głównym celem Junior Client Success Specialist jest pozyskiwanie i obsługa klientów organizacji. A oprócz tego:

    • poszerzanie portfolio klientów dla firmy
    • uczestnictwo w spotkaniach z klientami
    • obsługa przypisanych klientów + regularny kontakt z klientami
    • pozyskiwanie briefów od klientów
    • negocjacja wycen z klientem
    • potwierdzenie założeń biznesowych kampanii
    • monitorowanie wskaźników sprzedażowych i raportowanie swoich wyników

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do Twoich kompetencji i doświadczenia
    • możliwości rozwoju (awansu, specjalizacji lub poszerzania kompetencji), dużą samodzielność i wsparcie w realizacji własnych pomysłów
    • nową dawkę wiedzy, możliwości udziału w konferencjach i szkoleniach branżowych
    • służbowy komputer, telefon i wszystkie inne niezbędne narzędzia do pracy
    • pracę w modelu hybrydowym - 3 razy w tygodniu (w tym w poniedziałki i środy) spotykamy się w biurze, ale nasza siedziba jest otwarta zawsze, jeśli będziesz tego potrzebować
    • krótszy dzień pracy - w piątki pracujemy tylko do 15!
    • zniżki do teatrów
    • dostęp do platformy kafeteryjnej z takimi benefitami jak: opieka medyczna, multisport, zniżki na zakupy, szkolenia i wiele innych

    Jeśli jesteś osobą, którą cechuje łatwość nawiązywania relacji i masz za sobą pierwsze doświadczenie w sprzedaży - nie czekaj, aplikuj do naszego zespołu! :)

    Grupa Lifetube Sp. z o.o. - należy do grupy kapitałowej Mediacap i jest liderem rynku influencer marketingu i ekonomii twórców. Pod naszym skrzydłami rozwija się 62% branży, a twórcy zrzeszeni w sieci odpowiadają za ponad 12% oglądalności całego YouTube’a w Polsce. Ponad 800 zrzeszonych kanałów generuje miesięcznie ok. 1 miliard wyświetleń oraz czas oglądania w wysokości 5 miliardów minut.